Nowość. Farba o efekcie rdzy od Francesco Guardi Collezione

1565 odwiedzin
12 Jun 2017

Najnowsza propozycja marki Francesco Guardi Collezione to farba, która imituje „zardzewiałe” powierzchnie. Uzyskany efekt idealnie wpisuje się w trend surowych i industrialnych wnętrz, jako niebanalny element wystroju mieszkania lub obiektów komercyjnych.


 Farba o efekcie rdzy to nowoczesna farba, produkowana na bazie wysokiej jakości żywicy akrylowej, specjalnych wypełniaczy i pigmentów metalicznych. Jest przeznaczona do dekoracji ścian i sufitów we wnętrzach takich jak pokój dzienny, korytarz, kuchnia czy łazienka, a także w przestrzeniach restauracji i hoteli.

Produkt powstał w odpowiedzi na aktualne trendy aranżacyjne, idealnie wpisując się w surowy styl industrialny. Efekt dekoracyjny w postaci złudzenia „zardzewiałej” powierzchni ożywia chłodne lofty, jak i nadaje charakteru klasycznym wnętrzom.

Nowość. Farba o efekcie rdzy od Francesco Guardi Collezione

 Produkt to kolejna farba dekoracyjna w ofercie Francesco Guardi Collezione. Marka oferuje również farbę o efekcie rosy i farbą o efekcie aksamitu, a także masy dekoracyjne m.in. stiuk wapienny i tynk kwarcowy.

Więcej informacjiwww.fguardi.com.pl  

Ostatnia modyfikacja: 12 Jun 2017

Zapisz się
do naszego
newslettera

Powyższe pole jest puste. Wpisz swój adres e-mail, po czym kliknij Zapisz się