Nowości w ofercie kolekcji Standard marki Effector

1321 odwiedzin
05 Oct 2017

Firma Effector  wprowadziła do kolekcji Standard nowe listwy i profile: aluminiowy kątownik schodowy z podwójną wkładką antypoślizgową oraz listwy dylatacyjne do szybkiego montażu. Profil schodowy pomoże zadbać o bezpieczeństwo na schodach z płytek ceramicznych, a listwy dylatacyjne zakryją różnice wysokości pomiędzy różnymi posadzkami.Kątownik A 37


Kątownik A 37 przeznaczony jest do stosowania na stopniach schodowych, zarówno we wnętrzach jak i na zewnątrz. Pełni podwójną rolę: aranżacyjną gdyż dekoruje schody i praktyczną. Dzięki zamocowanej podwójnej wkładce antypoślizgowej, zapewnia jeszcze skuteczniejsze zabezpieczenie przed poślizgiem. Profil A 37, podobnie jak inne z kolekcji Standard, cechuje odpowiednia grubość, najtrwalsza dostępna na rynku powłoka aluminium anodowanego oraz wysoka jakość i estetyka wykonania. 


a37 


fot. Effector S.A.


Kątownik schodowy z aluminium anodowanego A 37 o wymiarach 36 mm x 20 mm jest dostępny w kolorze złota, srebra, szampana, brązu, inox-u gładkiego oraz czarnego. Jest wyposażony w  podwójną, antypoślizgową wkładkę gumową w kolorze czarnym. Montaż kątownika polega na jego przykręceniu na szerszym ramieniu do schodów. Antypoślizgowe gumowe wkładki  zasłaniają sposób montażu. Kątownik A37 jest dostępny w aż pięciu długościach, od 900 mm do 3600 mm, z których długości 1200 mm oraz 3600 mm są na zamówienie. W komplecie wraz z kątownikiem dostępne są kołki i wkręty montażowe.


  

Listwy dylatacyjne A74 i A75 do szybkiego montażu


Profile dylatacyjne A 74, A 75 pozwalają zniwelować nierówności podłoża i estetycznie połączyć najróżniejsze materiały podłogowe, nawet o znacznej różnicy wysokości. Listwa A 74 posiada zakres od 9,1 mm do 16 mm, a A75 od 10 mm do 18 mm. Profile  posiadają uszczelki silikonowe, chroniące podłoże znajdujące się pod listwą od zabrudzeń i wilgoci, co ma znaczenie dla komfortu użytkowania.


fot. listwy dylatacyjne1


fot. Effector S.A.


EFFECTOR  jest jednym z wiodących producentów listew wykończeniowych, który cały proces produkcyjny wykonuje w oparciu o własne zaplecze technologiczne. Oferuje różnorodne warianty wykończenia powierzchni listew aluminiowych, od lakierowania proszkowego począwszy, przez piaskowanie, anodowanie, elektropolerowanie,  polerowanie mechaniczne - na szczotkowaniu kończąc. Od lat firma produkuje wyroby wysokiej jakości, świadczy usługi serwisowe, a  kompleksowa obsługa klienta, to jeden z priorytetów, które ugruntowały pozycję marki na rynku.

Firma działa w branży budowlanej od ponad 25 lat. W oparciu o najnowsze technologie wytwarza bogatą kolekcję produktów aluminiowych, dedykowanych dla różnych grup odbiorców. EFFECTOR  oferuje m.in.: listwy wykończeniowe i elementy aranżacji wnętrz, aluminiowe systemy okładzin okiennych, okapniki rynnowe, listwy przyszybowe, progi drzwiowe, okienne systemy drewniano-aluminiowe. Zajmuje się także prefabrykacją stolarki aluminiowej, produkuje drzwi aluminiowe, okiennice, a także świadczy usługi z zakresu powierzchniowej obróbki aluminium. EFFECTOR jest również znaczącym eksporterem i dostawcą do krajów Unii Europejskiej, a także na rynki wschodnie. Produkty firmy od lat znajdują nabywców na kilkudziesięciu rynkach europejskich i azjatyckich.

Więcej informacji na  www.effector.com.pl 


Ostatnia modyfikacja: 05 Oct 2017
Powiązane artykuły:


Zapisz się
do naszego
newslettera

Powyższe pole jest puste. Wpisz swój adres e-mail, po czym kliknij Zapisz się