Numa, Nek, Tiko i Kima – Bogactwo barw i szklanych form Villeroy & Boch

606 odwiedzin
23 Sep 2015

Biel o arktycznej świeżości, szarość kamienia, soczysta cytryna, słodki karmel, turkus

karaibskiego morza, dojrzewająca malina i niebo o północy - to nie tylko najmodniejsze

kolory w aranżacji wnętrz. To również barwy najnowszych kolekcji szklanych wazonów Villeroy & Boch: Numa, Nek, Tiko i Kima. Każdą z nich charakteryzuje indywidualne wzornictwo.

Cztery kolekcje - cztery interpretacje klasycznych form oraz bogactwo barw.

Proste, wertykalne kształty lekko zwężane ku górze – to nowa kolekcja Numa. Jest ona

dostępna w dwóch rozmiarach i aż siedmiu niepowtarzalnych barwach: Arctic Breeze (biel), Pure Stone (popielaty), Sweet Caramel (brąz), Fresh Lemon (cytryna), Carribean Sea (turkus), Soft Raspberry (róż) lub Midnight Sky (granat). Eleganckie wazony o wydłużonej wąskiej szyjce, przypominające butelkę, to linia Nek, która doskonale sprawdza się w aranżacji z pojedynczymi kwiatami. Do wyboru są flakony w trzech rozmiarach i sześciu kolorach: bieli, popielatym, brązu, turkusu, różu lub granatu. Kolekcje Tiko i Kima wyróżniają wybrzuszone formy – pierwsza ma pełniejsze, a druga bardziej smukłe kształty. Obie są dostępne w dwóch rozmiarach i w wybranych barwach: bieli, popielatym, turkusie lub granacie.

Wazony z nowych kolekcji Numa, Nek, Tiko i Kima to prosty sposób na podkreślenie charakteru wnętrza. Są modnym dodatkiem do klasycznie urządzonego mieszkania, ale też stylową dekoracją w nowoczesnych aranżacjach. Ponadto, można łączyć ze sobą kilka flakonów w różnych wzorach i kolorach, tworząc efektowne rzeźbiarskie kompozycje.


Siła tradycji – piękno jakości

Tradycja produkcji szkła w Villeroy & Boch, firmie istniejącej od 1748, liczy sobie blisko 170 lat. Niezmiennie cechuje ją doskonałe wzornictwo i jakość. Produkty Numa, Nek, Tiko i Kima powstają z czterowarstwowego barwionego szkła z użyciem tradycyjnej i wyjątkowo trudnej techniki powlekania. Do ich wytwarzania używa się najwyższej jakości surowców, dzięki czemu kolorowa powierzchnia wazonów jest idealnie gładka i błyszcząca, a odcienie barw nasycone i niepowtarzalne.

Więcej na www.villeroy-boch.com

Galeria:
Ostatnia modyfikacja: 03 Jun 2016
Powiązane artykuły:


Zapisz się
do naszego
newslettera

Powyższe pole jest puste. Wpisz swój adres e-mail, po czym kliknij Zapisz się