Ono Touch Light Pro KWC - bateria w roli głównej

883 odwiedzin
25 Sep 2015

To zadziwiające jak wiele innowacyjnych rozwiązań potrafi zaoferować „zwykła” bateria kuchenna. Bateria KWC Ono Touch Light Pro dla wielu może być naprawdę dużym zaskoczeniem. Już od pierwszych chwil jej użytkowania, mamy pewność, że jest ona zupełnie niezwykła.

Elegancka, nowoczesna i pełna nowinek technologicznych, całkowicie zdominowała kuchenną strefę wody i to ona pełni w niej rolę pierwszoplanową.

Bateria została wyposażona w innowacyjny perlator Neoperl SLIM oraz opatentowaną wylewkę prysznica highflex, czyli giętki wąż, dzięki któremu dokładnie opłuczemy warzywa czy owoce. Po skończonej pracy pozostaje stabilny i powraca do oryginalnego kształtu. Bateria posiada również funkcję sterowania elektronicznego – technologię Touch Light PRO TIPCONTROL. Z jej pomocą możemy zmieniać temperaturę i przepływ wody. Po dotknięciu wylewki rozpoczyna się świetlny spektakl. Niebieski kolor oznacza wodę zimną, pomarańczowy ciepłą, a czerwony gorącą. Na liście technologicznych nowinek znalazła się również opcja zdalnego sterowania baterią.

Niezwykle nowoczesna Ono Touch Light Pro od KWC to więcej niż bateria. To wielofunkcyjne urządzenie, które nie tylko gwarantuje komfort użytkowania, ale zupełnie zmienia tradycyjne podejście do wyposażenia strefy wody. Proste czynności, jak zmywanie czy płukanie dostarczają teraz niezapomnianych wrażeń i stanowią świetną zabawę.

W ofercie KWC znajdują się również: bateria Ono Touch Light PRO trójotworowa oraz bateria Ono Touch Light PRO dwuotworowa.

Cena baterii Ono Touch Light Pro z ruchomą wylewką: 9 999 zł

 

Więcej informacji o produktach i marce KWC znajduje się na: www.franke.pl

Galeria:
Ostatnia modyfikacja: -/-
Powiązane artykuły:


Zapisz się
do naszego
newslettera

Powyższe pole jest puste. Wpisz swój adres e-mail, po czym kliknij Zapisz się