Oświetlenie w łazience - na co postawić, by osiągnąć świetny efekt?

1062 odwiedzin
13 Dec 2018

Łazienka to najczęściej dość małe powierzchniowo pomieszczenie, w którym spędzamy jednak całkiem sporo czasu. Jak doświetlić łazienkę, aby osiągnąć właściwy efekt? Na jakiego rodzaju lampy postawić? Zobacz najlepsze, sprawdzone propozycje i bądź na bieżąco!Lampa sufitowa niekoniecznie najmocniejszym oświetleniem

Zazwyczaj każde pomieszczenie kojarzy nam się z dużą, dającą najwięcej światła lampą sufitową. W przypadku łazienki niekoniecznie jednak musi tak być. Dlaczego? W pomieszczeniach takich jak łazienka świetnie sprawdzi się lampa sufitowa typu kinkiet, dająca dobre, ale nie najmocniejsze światło w pomieszczeniu. Jeśli zależy Ci na mocno nowoczesnym designie, rozważ montaż lampy sufitowej w formie plafonu - to modne i cenione przez kochających dobry styl rozwiązanie! Ciekawe propozycje znajdziesz na https://www.cudownelampy.pl/lampy-sufitowe.html


Koniecznie oświetl lustro!

W łazience niezbędnym i niejednokrotnie mocniejszym oświetleniem są lampy montowane w strefie lustra i umywalki. To przestrzeń, gdzie potrzebujemy lepszego światła. Co wybrać? Śmiało postaw na kinkiety i oświetlenie wielopunktowe, składające się z kilku żarówek. Zawsze dopasuj rodzaj i styl lampy do pozostałej aranżacji tak, by stworzyć spójną i atrakcyjną wizualnie całość. Oświetlenie wokół lustra to w łazience, zaraz po lampie sufitowej, jedno z najczęściej używanych oświetleń. Jest jednak mocniejsze niż lampa sufitowa w formie plafonu czy kinkietu. 


Dekoracyjne oświetlenie może zdziałać cuda!


Twoja łazienka jest małym pomieszczeniem? Uświadom sobie, że oświetlenie może tutaj zdziałać cuda! Koniecznie postaw na elementy dekoracyjne właśnie w postaci różnorodnych lamp. W połączeniu z lustrami i innymi dekoracjami dadzą świetny efekt powiększenia danego metrażu. 


Oświetlenie dekoracyjne możesz zamontować m.in.:

  • wokół wanny,
  • w meblach łazienkowych,
  • w modnych ostatnio półkach ściennych

Przejrzyj najnowsze rozwiązania w tej branży, zastanów się nad funkcją i koncepcją łazienkowego oświetlenia oraz wybierz opcję, która najbardziej przypadnie Ci do gustu, a jednocześnie będzie szalenie funkcjonalna w tego typu pomieszczeniu. 

 

Ostatnia modyfikacja: -/-
Powiązane artykuły:


Zapisz się
do naszego
newslettera

Powyższe pole jest puste. Wpisz swój adres e-mail, po czym kliknij Zapisz się