Otto stylowe meble

861 odwiedzin
25 Sep 2015

Nowe, choć jakoś znajome. Designerskie, ale stylowe. Nowoczesne, lecz z nutką klasycznego piękna. Oto Otto – najnowsza rodzina mebli wypoczynkowych SITS.

Nawet najbardziej nowoczesne i funkcjonalne rozwiązania potrzebują czasem wyróżnika, który  zagwarantuje pojawienie się przysłowiowej chemii już przy pierwszym kontakcie z przyszłymi użytkownikami. Z połączenia skandynawskiego pragmatyzmu z uniwersalną tęsknotą za odrobiną romantyzmu w otaczającej nas rzeczywistości, powstała niezwykła rodzina mebli. Ich sekret tkwi w… sylwetce pozbawionej kątów prostych oraz w proporcjach. Precyzyjnie rozplanowane wprowadzają do wystroju subtelność i czar ponadczasowego stylu retro. Jednocześnie zapewniają użytkownikom wygodną przestrzeń do siedzenia, zakończoną łagodnie pochylonymi podłokietnikami i znakomicie wyprofilowanym oparciem.

Rodzina Otto należy do kolekcji Cocktail&Design. Składa się z fotela, podnóżka oraz trzech modeli sof (od 2 do 3 miejsc siedzących). Smukłe sylwetki mebli, oparte na gustownych, drewnianych nogach, tworzą urokliwą całość zarówno w tradycyjnych, jak i w modernistycznie urządzonych wnętrzach. Atrakcyjnym wizualnie zwieńczeniem tych przyjemnych dla ciała i ducha kształtów, są charakterystyczne guziki na oparciach. W zestawieniu z wybraną tkaniną obiciową mogą one tworzyć bardzo zindywidualizowane, unikalne kompozycje aranżacyjne. Szczególnie dobrze Otto czuje się w pastelach. Jak sprawić, by nietuzinkowy design szedł w parze z funkcjonalnością?  Oto stylowe meble Otto.

Informacje techniczne

rodzina Otto

producent: SITS

w rodzinie: Sofa 2 - 3 osobowa, fotel, podnóżek

kolekcja: Cocktail&Design

szerokość:    

Sofa – 2 osobowa – 157cm,3 osobowa 217 cm

Fotel – 87cm

Podnóżek – 82cm

nogi: drewniane

materiały: tkanina i kolor do wyboru

cena: od 2875 PLN

 

Więcej na http://www.sits.eu


Galeria:
Ostatnia modyfikacja: -/-
Powiązane artykuły:


Zapisz się
do naszego
newslettera

Powyższe pole jest puste. Wpisz swój adres e-mail, po czym kliknij Zapisz się