Piekarnik Franke myMenu - zyskaj czas dla siebie i rodziny

882 odwiedzin
23 Sep 2015

Odebrać dzieci ze szkoły, posprzątać, pomóc w lekcjach, ugotować obiad. Na to wszystko masz zaledwie kilka godzin w ciągu dnia. A gdzie znaleźć czas na zabawę, wspólne obejrzenie filmu, czy po prostu chwilę dla siebie? Franke ma dla Ciebie rozwiązanie.

Dzięki najnowszemu piekarnikowi myMenu przygotujesz czterodaniowy posiłek dla całej rodziny w niespełna godzinę, bez obawy, że coś się przypali, bez konieczności ciągłego doglądania. Jedyne co musisz zrobić to włożyć dania do piekarnika, resztą zajmie się urządzenie.

W czym tkwi sekret?

Piekarnikiem można zarządzać za pomocą smartfonu lub tabletu dzięki bezpłatnej aplikacji myMenu, opracowanej przez Franke, która zawiera bogatą listę przepisów na każdą okazję, od przystawki po deser. Aplikacja krok po kroku pokaże Ci jak przygotować potrawę, wskaże liczbę kalorii, składniki oraz stopień trudności. Co ważne, za jej pośrednictwem możesz zdalnie sterować urządzeniem, z dowolnego miejsca. Możesz np. rozpocząć pieczenie w chwili odebrania dzieci z przedszkola czy z treningu, wystarczy, że wychodząc z domu zostawisz potrawę w piekarniku.

Gdy danie jest już w piekarniku, urządzenie jak prawdziwy szef kuchni dobiera wszystkie parametry i nadzoruje proces pieczenia. Ty zyskujesz czas dla siebie i masz gwarancję, że potrawa upiecze się idealnie. Gdy już będzie gotowa, po prostu otrzymasz sygnał na swój telefon.

Piekarnik myMenu posiada specjalne programy automatyczne: Kompletne Menu pozwalające na przygotowanie kompletnego posiłku w ciągu niespełna godziny; Menu Pizza Plus – program, z którego pomocą upieczesz nawet cztery różne pizze równocześnie oraz Wellness, czyli unikalny sposób przygotowania zdrowych i dietetycznych potraw.

Wszystkie innowacyjne rozwiązania zastosowane w piekarniku Franke myMenu mają na celu ułatwianie codziennego przygotowywania posiłków, zapewniają większą radość z efektów pieczenia, ale przede wszystkim dają Ci dodatkowy czas, który możesz dowolnie wykorzystać. Po prostu włóż danie do piekarnika i odpocznij!


Cena piekarnika Franke myMenu CS my912 M XS DCT 60+ : 5 999 zł

Więcej na www.franke.pl

 


Zobacz prezentację Franke

Galeria:
Ostatnia modyfikacja: -/-
Powiązane artykuły:


Zapisz się
do naszego
newslettera

Powyższe pole jest puste. Wpisz swój adres e-mail, po czym kliknij Zapisz się