Piękno odporne na przemijanie - zlewozmywaki ze stali szlachetnej

868 odwiedzin
25 Sep 2015

Szwajcarskie standardy jakości produktów, otwartość na innowacje i wytrwała praca czterech pokoleń zaowocowała niewątpliwym sukcesem firmy Franke, która swoją pozycję budowała na produkcji niezawodnych, uniwersalnych i niezwykle trwałych zlewozmywaków ze stali szlachetnej.

Właściwości stali sprawiają, że jest to tak popularny materiał i konsumenci na całym świecie najchętniej decydują się na zakup zlewozmywaków wykonanych właśnie ze stali szlachetnej, które charakteryzują się dużą odpornością na wysokie temperatury, odbarwienia oraz uderzenia. W kontakcie z tlenem na powierzchni stali tworzy się specjalna warstwa ochronna, która stale się odnawia. Materiał jest nierdzewny, odporny na korozję oraz ekologiczny. Po przetopieniu może zostać ponownie wykorzystany w 100%.

Stal pasuje do każdego stylu, dzięki temu wśród zlewozmywaków Franke wykonanych z tego materiału znaleźć możemy modele od nowoczesnych, minimalistycznych po klasyczne.

Niesłabnącą popularnością cieszą zlewozmywaki Centinox. Wyjątkowy, perfekcyjnie zaprojektowany system złożony ze zlewozmywaka i akcesoriów, które idealnie dopełniają całości, zachwycają eleganckim stylem i funkcjonalnością. Logicznym cenowo wyborem zdecydowanie będzie klasyczny zlewozmywak Logica, zaś dla wielbicieli niebanalnego wzornictwa- Crystal, gdzie połączono stal szlachetną i czarne szkło. Takie rozwiązanie doskonale podkreśla unikalny charakter każdego z materiałów oraz ciekawie eksponuje przenikanie się płaszczyzn, nadając przestrzeni kuchennej niezwykłego szyku. W przestronnych, otwartych na salon kuchniach idealnie sprawdzą się duże komory zlewozmywaków Sinos lub Hydros. Natomiast aranżując strefę wody w mniejszych pomieszczeniach, warto  zwrócić uwagę na jednokomorowy zlewozmywak Planar, który subtelnie ją uzupełni.

Naturalna barwa, najwyższa jakość wykonania oraz nieprzemijająca uroda zlewozmywaków Franke ze stali szlachetnej sprawiają, że cieszą się one nieprzemijającą popularnością. Szeroka gama modeli od wyrafinowanych, eleganckich kształtów, przez zaokrąglone i delikatne, po zupełnie klasyczne, sprawiają, że kuchnia staje się miejscem wyjątkowym.

Więcej informacji o produktach i marce Franke znajduje się na: www.franke.pl

Galeria:
Ostatnia modyfikacja: -/-
Powiązane artykuły:


Zapisz się
do naszego
newslettera

Powyższe pole jest puste. Wpisz swój adres e-mail, po czym kliknij Zapisz się