Plantica – profesjonalne akcesoria do akwarium

1150 odwiedzin
24 Apr 2019

Piękne i zadbane akwarium to chluba każdego akwarysty. Efektowne akwarium potrafi wspaniale wyeksponować środowisko, w którym możemy podziwiać efektowne rośliny wodne oraz ryby. Aby uzyskać fantastyczny efekt i stworzyć doskonałe warunki do hodowli niezbędne są specjalistyczne akcesoria. Odpowiednie urządzania ułatwiają utrzymanie odpowiedniego poziomu wody oraz czystości w zbiorniku. Ponadto zapewniają w zbiorniku  odpowiednią ilość dwutlenku węgla i tlenu. Kolejnym ważnym elementem jest właściwe oświetlenie akwarium. Niezwykle istotnym urządzeniem jest również karmik, który pozwala na regularne karmienie rybek akwariowych podczas nieobecności domowników.


Alarm poziomu wody Aqua Trend

Alarm wyposażony w specjalne czujniki służy do mierzenia poziomu wody w akwarium. To niezwykle użyteczne urządzenie, które pozwala regulować wysokość w zakresie 0-25 cm. W momencie, gdy poziom wody w zbiorniku przekroczony określony, bezpieczny poziom – alarm ostrzega o tym za pomocą specjalnego  sygnału akustycznego. Alarm zostaje zamontowany na krawędzi akwarium i określa się poziom wody, przy którym powinien zostać załączony alarm akustyczny poprzez zainstalowanie czujnika poziomu na określonej wysokości. Urządzenie jest zasilane za pomocą baterii 9V.


Karmniki automatyczne – wygodne rozwiązanie dla akwarystów

Aqua Nova N-FEED to automatyczny karmnik akwariowy. Został przeznaczony do 5 karmień dziennie. Urządzenie posiada wygodny dozownik pokarmu dla ryb, który jest zasilany bateriami. Zostało także wyposażone w przeźroczysty zdejmowany zbiornik o dużej pojemności. Automatyczny karmnik akwariowy dla ryb to znakomite rozwiązanie do karmienia podczas wakacji lub dłuższych wyjazdów. Więcej informacji dotyczących automatycznych karmników i innych akcesoriów są dostępne na stronie https://www.plantica.pl/produkty/akcesoria.


Zestawy CO2 zaprojektowane do każdego akwarium

Zestawy AQUA-PLANTER zadowolą wymagania najbardziej wyjątkowo wymagających akwarystów. Cały zestaw składa się m.in. z nowej butli 0,5 kg wypełnionej dwutlenkiem węgla, cechującej się ergonomicznym, płaskim dnem ułatwiającym ustawienie jej w dowolnym miejscu w pobliżu akwarium. Butla spełnia wszelkie wymagane normy i 10-letnią legalizację. Najważniejszymi elementami zestawu są elektrozawór oraz dławik, dlatego niezwykle ważna jest ich wysoka jakość. Elektrozawór ACL produkcji włoskiej wyróżnia się niezawodnym działaniem, a dławik marki CAMOZZI należy do najbardziej popularnych na rynku. Niemalże bezawaryjny reduktor Magnum ma za zadanie redukcję ciśnienia wewnątrz butli. Wszystkie szklane elementy w zestawie wykonano ze szkła laboratoryjnego.


Akcesoria niezbędne w każdym akwarium - siatka Aqua Nova

Poręczne, kwadratowe siatki o różnych wymiarach w uniwersalnym czarnym kolorze wykorzystywane są do wyławiania ryb. Siatki Aqua Nova zostały wyposażone w antypoślizgową rączką. Można również zakupić siatkę teleskopową wykonaną z delikatnej tkaniny, która pozwala na bezpieczne odławianie wszystkich gatunków ryb. Dodatkowym sprzętem o tym samym zastosowaniu jest podbierak z tej samej serii.

Ostatnia modyfikacja: -/-
Powiązane artykuły:


Zapisz się
do naszego
newslettera

Powyższe pole jest puste. Wpisz swój adres e-mail, po czym kliknij Zapisz się