Projekt: Kuchnia Doskonała. Promocyjna oferta Franke 2015

827 odwiedzin
25 Sep 2015

Wraz z nadejściem wiosny warto pomyśleć o zmianach w naszym domu. Nie musi to być duża rewolucja. Wystarczą nowe dekoracje, odświeżenie koloru ścian czy zakup sprzętów do kuchni, których wartość nie nadwyręży domowego budżetu.

Atrakcyjne ceny zawsze zachęcają do zakupów, dlatego firma Franke przygotowała ofertę promocyjną pod hasłem Projekt: Kuchnia doskonała, obejmującą zarówno AGD jak i armaturę, a także sortowniki odpadów, młynki oraz środki czystości.

Do wyboru mamy szeroką gamę zlewozmywaków- w różnych rozmiarach, kształtach i kolorach, wykonanych z materiałów takich jak trwały Fragranit+ z technologią Sanitized®, innowacyjny Tectonite® czy klasyczna stal szlachetna.

Ponadto, kupując zlewozmywak z Fragranitu+ otrzymamy gratis Magiczną Gąbkę, która jak „gumka myszka” wyciera zabrudzenia powstałe podczas użytkowania zlewozmywaków. Wystarczy tylko przetrzeć zabrudzone miejsce zwilżoną gąbką.

W ofercie znalazły się również baterie, a wśród nich zarówno znane i cenione modele, jak i nowości: Active, Fluence Pull-Out, Masterchef, Meos Pull-Out czy Sinta.

Warto dodać, że wszystkie zlewozmywaki i baterie z oferty objęte są 15-letnią gwarancją.

Kolejną pozycją w projekcie promocyjnym Franke są funkcjonalne, ciche i wydajne okapy. Producent oferuje aż 13 modeli - wyspowych, ściennych, do wbudowania w szafkę oraz szufladowych. W tym segmencie znajdziemy również nowości takie jak okap Evo czy Tunnel LED.

Oferta promocyjna zadowoli też wielbicieli EKO-rozwiązań, ponieważ obejmuje sortowniki odpadów- Garbo oraz Trolley Vario i młynki do odpadów.

W okazyjnej cenie znajdziemy również wielofunkcyjną pastę Inox do czyszczenia produktów ze stali szlachetnej oraz Magiczną Gąbkę.

Dzięki nowemu projektowi promocyjnemu Franke twoja kuchnia zmieni się w miejsce w wiosennym klimacie, doskonałe do przyrządzania i serwowania posiłków.

Oferta ważna jest od 1 kwietnia 2015 aż do wyczerpania zapasów.

 

Promocyjne ceny produktów:

Bateria Franke Masterchef: 2 499 zł; cena promocyjna 1 999 zł

Zlewozmywak Maris MRG 611-97 XL: 1 399 zł; cena promocyjna 1 199 zł

Okap EVO (90cm): 1 999 zł; cena promocyjna 1 499 zł

 

Więcej informacji o produktach i marce Franke znajduje się na: www.franke.pl

Galeria:
Ostatnia modyfikacja: -/-
Powiązane artykuły:


Zapisz się
do naszego
newslettera

Powyższe pole jest puste. Wpisz swój adres e-mail, po czym kliknij Zapisz się