RED DOT DLA NATRYSKU EVO JET DIAMOND IDEAL STANDARD

679 odwiedzin
17 Jul 2018

Red Dot Design Award, najbardziej prestiżowe wzornicze wyróżnienie, w 2018 roku trafiło do firmy Ideal Standard. Nobilitującą czerwoną kropkę tym razem otrzymała nowa słuchawka prysznicowa EVO JET DIAMOND - produkt oszczędzający wodę i oferujący wspaniałe doznania kąpieli dzięki nowatorskiemu strumieniowi natrysku.Red Dot to jeden z największych i najbardziej zasłużonych konkursów projektowych na świecie. Organizowany od 1955 roku niczym w soczewce skupia ważne trendy i wyłuskuje produktowe perełki. Z roku na rok coraz więcej chętnych staje w konkursowe szranki: w bieżącym roku do konkursu zgłoszonych zostało ponad 6 tys. produktów, z czego do kategorii „wyposażenie łazienek” trafiło 36 propozycji. Podczas oceny eksperci brali pod uwagę takie kryteria jak innowacyjność, jakość, funkcjonalność, ekologię – najważniejsze aspekty dla klienta.


Wśród zwycięzców, którzy 9 lipca br. wyjechali z Essen z tytułem Red Dot znalazła się również 3-funkcyjna rączka natrysku EVO JET DIAMOND z kolekcji Idealrain firmy Ideal Standard. 


Słuchawka EVO JET DIAMOND


EVO JET DIAMOND, wprowadzona na rynek na początku 2018 roku, to piękna smukła słuchawka natryskowa o kształcie inspirowanym formą diamentu. Zaprojektowana przez niemieckie studio projektowe Artefakt zachwyca świeżą stylistyką i inspiruje nowym strumieniem natryskowym. "Beading Stimulation" to musujący strumień-spray opracowany przy użyciu zastrzeżonej technologii "Drop Jet". Mocno napowietrzone miękkie drobinki wody są dla ciała niczym odświeżający aerozol, który cudownie orzeźwia skórę zwłaszcza podczas upałów. 


Kolumna prysznicowa z zestawem EVO JET DIAMOND


Dwie pozostałe funkcje obecne w nowej słuchawce to klasyczny deszcz oraz masaż. Płynne i wygodne przełączanie się pomiędzy natryskami umożliwia ergonomiczny przycisk Navigo.


Nowa słuchawka Ideal Standard została zaprojektowana nie tylko z troską o atrakcyjny design, ale również o ekologię i właściwości użytkowe. Zainstalowany fabrycznie i demontowany ogranicznik przepływu zmniejsza zużycie wody w normalnych warunkach ciśnienia z 18,5 l/min do zaledwie 8 l/min bez utraty komfortu. To duża oszczędność wody i energii!


Wśród rozwiązań użytkowych ułatwiających codzienne używanie słuchawki EVO JET DIAMOND warto wymienić również łatwe do czyszczenia dysze silikonowe, których gumowe końcówki zapobiegają osadzaniu się kamienia. Ponadto, tworzywo słuchawki odporne jest na zadrapania i osadzanie się kamienia. Z kolei technologia Cool Body zapobiega nagrzewaniu się powierzchni prysznica i chroni przed oparzeniami. W komplecie ze słuchawką oferowany jest wąż natryskowy Idealflex 1750 mm wykonany z gładkiego tworzywa odpornego na osady. Średnica słuchawki wynosi 125 mm. Armatura objęta jest 5-letnią gwarancją.
Słuchawka EVO JET DIAMOND doskonale komponuje się ze wszystkimi termostatami prysznicowymi Ideal Standard, zwłaszcza z kolumną z deszczownicą z serii Idealrain. 


Więcej informacji: www.idealstandard.pl 


Ostatnia modyfikacja: 17 Jul 2018
Powiązane artykuły:


Zapisz się
do naszego
newslettera

Powyższe pole jest puste. Wpisz swój adres e-mail, po czym kliknij Zapisz się