Relaks w domowych wnętrzach

974 odwiedzin
12 Dec 2017

Dom to nasz azyl, do którego wracamy po aktywnie spędzonym dniu, aby nabrać energii na kolejny dzień. Efektywny wypoczynek wymaga jednak stosownej oprawy. Poniżej przedstawiamy kilka aranżacji domowych stref relaksu z wykorzystaniem mebli marki MEBIN – wygodnych, eleganckich, ekologicznych i perfekcyjnie wykonanych z materiałów najwyższej jakości.


Filiżanka kawy wypita bez pośpiechu rozjaśni umysł, a lampka wina czy koniaku pozwoli na odprężenie przed snem. Do przechowania alkoholu, kieliszków, czy porcelany posłuży obrotowy barek narożny. Dla miłośników najnowszych trendów godny polecenia jest nowoczesny model z kolekcji Corino z efektownymi wstawkami ze szkła Lacobel, zawieszkami na kieliszki, podświetlanymi półkami i systemem otwierania push to open. Oferowany w dwóch wersjach kolorystycznych: jasnej i ciemnej wspaniale zaprezentuje się w towarzystwie innych elementów zestawu ˗ rozsuwanego stołu i wygodnych krzeseł. Użytkownikom preferującym meble inspirowane przeszłością, a jednocześnie bardzo oryginalne, powinna przypaść do gustu kolekcja Elegante o bardzo ciekawym usłojeniu, dostępna w wersji matowej i lakierowanej. 


Mebin_Elegante


Znakomitą formą relaksu jest również wieczór przy dobrym filmie. Zwolennicy tradycyjnego i eleganckiego wzornictwa mogą wyposażyć strefę TV klasycznymi bryłami z kolekcji Afrodyta II. Ława, szafka RTV, komoda i barek o łagodnych krawędziach i pięknych, stylowych uchwytach, dodatkowo ozdobione ceramiką artystyczną lub kompozycjami kwiatowymi zachwycą zaproszonych gości i uprzyjemnią wspólnie spędzony czas.


Mebin_Afrodyta II (2)


Rodzinne posiłki wnoszą do naszego życia poczucie bezpieczeństwa. Nie ulega wątpliwości, że stół jednoczy, symbolizuje oparcie, jakie dajemy sobie nawzajem. Solidny dębowy stół Toledo na masywnych nogach i dobrze wyprofilowane krzesła zachęcają nie tylko do konsumpcji, ale dłuższego odpoczynku i rozmowy. Naturalne światło wpadające do wnętrza przez duże okno zostaje spotęgowane odbiciem w efektownych przeszkleniach szafki z barkiem, wyposażonej w podświetlane półki i praktyczne zawieszki na kieliszki. Niemniej ważne jest sztuczne oświetlenie stołu. Ciepłe, żółte światło wzmacnia wrażenie spokoju i przytulności klimatycznej jadalni Riva.


Mebin_Toledo  


Mebin_RivaNajważniejszy wypoczynek w ciągu doby to zdrowy, spokojny sen, na którego jakość wpływa odpowiednie urządzenie sypialni. Oczywiście podstawa to wygodne łóżko. Niektóre modele posiadają dodatkowe funkcje, podnoszące komfort użytkowania, np. Corino wyposażony jest w pokryty dekoracyjną tkaniną podświetlany zagłówek, podnośnik materaca i praktyczną ławeczkę. Ciekawą lekturę lub inne drobiazgi odłożymy na niezwykle oryginalną, asymetryczną szafkę nocną. Jeśli fascynuje nas wzornictwo z początku XX wieku, możemy urządzić naszą sypialnię elementami królewskiej kolekcji Wiktoria: obszernym łożem na giętych nóżkach z tapicerowanym zagłówkiem i oświetleniem spodu łóżka z czujnikiem ruchu, pojemną komodą, tapicerowanym stołkiem i uroczą toaletką z nadstawką z lustrem, przy której spędzimy kolejne miłe chwile, poświęcone na pielęgnację.


Mebin_Wiktoria


Odpoczynek to konieczność, ale na jego efektywność wpływa wiele czynników. Wygodne, piękne meble, odpowiednie oświetlenie, eleganckie ozdoby i oczywiście towarzystwo bliskich, kochanych osób sprawią, że w pełni zregenerowani będziemy gotowi na nowe wyzwania.Mebin_Corino (2)Więcej informacji na mebin.pl

Ostatnia modyfikacja: 12 Dec 2017
Powiązane artykuły:


Zapisz się
do naszego
newslettera

Powyższe pole jest puste. Wpisz swój adres e-mail, po czym kliknij Zapisz się