Roleta wolnowisząca - klasyka, na którą warto postawić!

971 odwiedzin
04 Jan 2019

Obecnie w domach coraz częściej tradycyjne firanki i zasłony zastępowane są roletami. Na rynku wybór w tej dziedzinie jest ogromny. Przed zakupem warto dobrze się zastanowić i wybrać optymalne rozwiązanie. Doceniasz klasykę? Zobacz, dlaczego rolety wolnowiszące sprawdzą się w Twoim domu!


Prostota i jeszcze raz prostota

Rolety wolnowiszące na pewno przypadną do gustu wielbicielom prostoty. Dlaczego? To minimalistyczne rozwiązanie, które nie w wyróżnia się zbytnio w całej aranżacji okiennej. Co więcej, każdy z tych produktów wykonywany jest na zamówienie. Dzięki temu możesz stworzyć roletę dokładnie taką, jaką potrzebujesz. To ważne także ze względu na dobór kolorystyki czy okna w nietypowych rozmiarach! Jeśli interesują Cię najwyższej jakości rolety wolnowiszące, zajrzyj na https://rolety.eu/pl/14-roleta-wolnowiszaca


Aż trzy opcje mocowania i prosta regulacja długości

Jeśli rezygnujesz z firanek i zasłon w oknie, na pewno zależy Ci na prostocie i wygodzie użytkowania. W przypadku rolet wolnowiszących nie jest to wyzwaniem. Ich regulacja jest banalnie prosta, bo wymaga zaledwie pociągnięcia sznurkiem odpowiednią ilość razy. Dzięki temu szybko wpuszczasz do pomieszczenia określoną ilość światła. Pamiętaj także, że istotny jest kolor jaki wybierzesz. Jeśli roleta będzie bardzo ciemna, w letnie dni szybko się nagrzeje i zwiększy temperaturę w pomieszczeniu. Opcji kolorystycznych jest sporo, dlatego na pewno znajdziesz coś dla siebie!


Na uwagę zasługują także trzy opcje mocowania:

  • do ramy okna, 
  • do ściany,
  • do sufitu,

W zależności od potrzeb bądź możliwości wybierasz opcję, która będzie najbardziej funkcjonalna oraz dopasowana do danego pomieszczenia. 


Świetne niezależnie od rodzaju pomieszczenia

Rolety wolnowiszące to także uniwersalny produkt, który sprawdzi się niemalże w każdym pomieszczeniu. To ważne, jeśli zależy Ci na jednakowej aranżacji okien w całym domu. Rozwiązanie tego typu praktyczne będzie także w biurze, zastępując firanki i zasłony oraz zapewniając odpowiednią prywatność. 

Ostatnia modyfikacja: 04 Jan 2019
Powiązane artykuły:


Zapisz się
do naszego
newslettera

Powyższe pole jest puste. Wpisz swój adres e-mail, po czym kliknij Zapisz się