Spodnie w szeregu czyli elfa: pomysł na zorganizowaną garderobę.

877 odwiedzin
25 Sep 2015

Spodnie - przez wieki zmieniały fason, ulegały licznym modowym trendom, by zyskać dzisiejszy kształt. Nikt nie wyobraża sobie bez nich życia, choć drażni nas ich ciągłe prasowanie. Jak tego uniknąć? Odpowiedź to wieszaki systemowe elfa - dzięki nim każda para będzie zawsze na swoim miejscu.

Barbarzyńskie albo ekstrawaganckie – właśnie tak przez długi czas postrzegano spodnie, których historia jest bogata i burzliwa jak historia świata. Minęły wieki, zanim trafiły na salony. Jednak gdy już zdobyły sobie serca arystokracji, modowym eksperymentom i dekoracjom nie było końca. Stopniowo i powoli zmieniała się także ich długość. W średniowieczu i renesansie dominowały szorty, które łączono z pończochami. Z czasem wydłużono je do kolan – krótkie culottes królowały w baroku i w epoce rokoka, ale długie spodnie wprowadzono dopiero prawem Rewolucji Francuskiej. Kolejna rewolucja w świecie spodni dokonała się w XX wieku, bo to właśnie wtedy ten „typowo męski strój” zaczęły nosić kobiety. Dzisiaj spodnie królują w większości szaf – męskich i damskich, niezależnie od wieku i stylu właściciela. Niezależnie od tego, do kogo należą, istnieje jeden niezawodny sposób na ich przechowywanie. To propozycja szwedzkiej firmy Elfa – systemowy wysuwany wieszak na 6 lub 10 par spodni, który jest pomysłem na miarę XXI wieku.

Jesteś fanem spodni? Nie wiesz, jak zapanować nad nimi w swojej szafie?

Podpowiemy Ci!

System szwedzkiej firmy Elfa to nowatorskie rozwiązanie w zakresie przechowywania przeznaczone do samodzielnego montażu. Możesz sam zaprojektować wyposażenie swojej garderoby, dowolnie wybierając i zestawiając ze sobą elementy podstawowe, takie jak półki, kosze i wieszaki. Z myślą o spodniach zaprojektowano specjalne wieszaki kształtem przypominające grzebień. W prostokątnej ramie o szerokości 45 cm lub 60 cm znajduje się odpowiednio 6 i 10 drążków, z których każdy jest przeznaczony dla jednej pary spodni. Takie rozwiązanie sprawi, że raz wyprasowane spodnie są skutecznie chronione przed zgnieceniem i zawsze gotowe do założenia. Ponadto, dzięki wbudowanym prowadnicom, wieszak można wysunąć do przodu - tak, by wszystkie pary były dobrze widoczne i żadna nie zaginęła wśród innych ubrań.

Wieszaki elfa - systemowe rozwiązanie dla spodni jest dostępne w dwóch wariantach designerskich. Funkcjonalne elfa Classic o szerokościach 45 i 60 cm są dedykowane miłośnikom minimalizmu. Wymagających koneserów luksusu zadowolą natomiast produkty z prestiżowej linii elfa Décor – o szerokości 60 cm, dostępne w trzech wersjach kolorystycznych: brzozy, orzecha i bieli, które są unikalnym połączeniem metalu i drewna.

System elfa to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich amatorów spodni. Niezależnie od tego, jakie fasony i kolory królują w Twojej szafie, o właściwe przechowanie wszystkich egzemplarzy najlepiej zadba elfa. Z wieszakami elfa każda para będzie zawsze na swoim miejscu, gotowa do założenia

Jak uporządkować garderobę ?Poczytaj na www.elfa.com

Galeria:
Ostatnia modyfikacja: -/-
Powiązane artykuły:


Zapisz się
do naszego
newslettera

Powyższe pole jest puste. Wpisz swój adres e-mail, po czym kliknij Zapisz się