Strefa wody w centrum uwagi

876 odwiedzin
25 Sep 2015

Opływowa, delikatna, o nowoczesnym, oryginalnym kształcie, w zgodzie z obowiązującym trendem nawiązującym do natury - to cechy charakteryzujące nową baterię Fluence, która dołączyła właśnie do bogatej oferty Franke.

Bateria przyciąga uwagę i stanowi mocny element w kuchennej strefie wody. Jednak poza perfekcyjnym wzornictwem, jest ona również niezwykle praktyczna i poręczna. Ułatwia wszystkie codzienne prace w kuchni.

Dzięki trwałej głowicy ceramicznej oraz najwyższej jakości materiałom, z jakich została wykonana, wytrzyma nawet bardzo intensywną eksploatację, a odpowiednio pielęgnowana odwdzięczy się pięknym wyglądem przez długie lata codziennego użytkowania.

Organiczny design baterii Fluence, inspirowany pięknem przyrody świetnie komponuje się z każdym zlewozmywakiem- zarówno stalowym, jak i kolorowym. Szczególnie efektownie prezentuje się w zestawieniu z ceramicznymi komorami do podbudowy marki Franke. Razem tworzą dobrany zestaw, który zamienia strefę wody w strefę elegancji i komfortu.

Bateria Franke Fluence występuje w dwóch wersjach- ze stałą oraz wyciąganą wylewką.

Wykończenie: chromowana

Cena: bateria Fluence PULL-OUT: 1199 zł (cena promocyjna 999 zł), bateria Fluence: 999 zł (cena promocyjna 799 zł)

 

Więcej informacji o produktach i marce KWC znajduje się na: www.franke.pl

Galeria:
Ostatnia modyfikacja: -/-
Powiązane artykuły:


Zapisz się
do naszego
newslettera

Powyższe pole jest puste. Wpisz swój adres e-mail, po czym kliknij Zapisz się