Świat małej damy i młodego gentlemana - pierwsza porcelana Twojego dziecka

1028 odwiedzin
23 Sep 2015

Twoje dziecko poznaje świat przyglądając się rodzicom. Obserwuje Cię podczas codziennych czynności, naśladując Twój każdy ruch. Możesz uchylić przed nim drzwi do upragnionego świata dorosłych, chociażby z okazji Dnia Dziecka.

Podaruj kolorowy zestaw Kiddy Bears – nieodłączny atrybut młodych dam i gentlemanów. Od tej pory, na wyczekiwaną zabawę z Savoir-vivre’m, maluchy będą zasiadać z dumą i uśmiechem! Coś się potłukło? Nie szkodzi, Villeroy & Boch wymieni produkt na nowy! Na kolekcję Kiddy Bears przysługuje dwuletnia gwarancja.

Kubek dla eleganckiego malucha

Twoje dziecko tak bardzo chce być już dorosłe. Gdy pijesz kawę, siada obok Ciebie zakłada nogę na nogę lub otwiera swoją kolorową książeczkę udając, że podobnie jak Ty, czyta gazetę. Villeroy & Boch znalazł złoty środek między pożądaną przez nie dorosłością a bajkowym dzieciństwem! Jest nim biały, porcelanowy kubek z praktycznymi dwoma uchwytami oraz motywem uroczego i figlarnego misia bawiącego się owocami. Teraz, Twoja pociecha będzie mogła poczuć się prawie dorośle! Dla bezpieczeństwa, produkt został wykonany z dodatkowo wzmacnianej porcelany.

Produkt: Kubek z dwiema rączkami

Cena: 79 zł

Łyżka, nóż i widelec…

Czas na lekcję Savoir-vivre’u, która może okazać się frajdą dla Was obojga. Siadacie naprzeciwko siebie przy stole. Przygotuj talerze. Zaczynamy zabawę. Zadanie pierwsze – jak poradzić sobie z łyżką, nie brudząc przy okazji całego stołu. Udało się! Czas na coś trudniejszego - drugie danie. Używanie noża i widelca to dopiero wyzwanie, ale na zwycięzców czeka słodka niespodzianka!

Produkt: Zestaw sztućców

Cena: 189 zł

Kiddy Bears przekona Twoje dziecko do owoców.

Jak najprościej przekonać dziecko do owoców? Kolorowy miś z kolekcji Kiddy Bears już je pokochał, czas na Twojego malucha. Potrzebujesz do tego trzech mandarynek i talerza. Po obraniu, przystępujemy do artystycznego dzieła. Zaczynając od brzegów, układamy obok siebie cząstki owocu. Na kolorowej porcelanie właśnie zakwitło mandarynkowe słońce, które po chwili…nieoczekiwanie znikło. Gdzie się podziało? Łasuch znaleziony! Właśnie wyciąga przed Tobą ręce z talerzem prosząc o jeszcze.

Produkt: Talerz

Cena: 75 zł


Pakujemy misia w teczkę!

Do zestawu trzech, czterech lub siedmiu produktów Kiddy Bears, Villeroy & Boch przygotował specjalną walizkę, z którą dzieci chętnie będą podróżować – np. do przedszkola. Do tego kaszkiet w stylu szykownych panów z lat dwudziestych i szelki, a dla księżniczki koronkowa sukienka, białe skarpetki z falbanką i lakierki!

Produkt: Zestaw 7 produktów Kiddy Bears w walizce

Cena: 399 zł

 

Więcej na http://www.villeroy-boch.pl


Galeria:
Ostatnia modyfikacja: -/-
Powiązane artykuły:


Zapisz się
do naszego
newslettera

Powyższe pole jest puste. Wpisz swój adres e-mail, po czym kliknij Zapisz się