Świąteczne upominki do 20 złotych

1096 odwiedzin
14 Dec 2017

Chcesz obdarować kogoś świątecznym upominkiem, ale nie dysponujesz dużym budżetem? Nic straconego! Sprawdź nasze pomysły na niedrogie prezenty dostępne w sieci Salonów Agata!


  1. Świąteczne figurki

Każdy z nas lubi świąteczne ozdoby, które nadają wnętrzom magicznego klimatu. Niewielkie, ceramiczne figurki to doskonały pomysł na uniwersalny prezent, który przyda się w każdym domu! 


preview_Agata_SA_Figurka_ceramiczna_Ba_wan


preview_Agata_SA__Figurka_dekoracyja_Skrzat


preview_Agata_SA_Figurka_ceramiczna_dziecko_22. Świece i świeczniki


Dla wielu z nas świeczki stanowią podstawę świątecznej aranżacji. Czeka Cię losowanie prezentów w firmie lub w gronie znajomych? Postaw na ten pomysł, a na pewno sprawisz komuś radość.


preview_Agata_SA__wiecznik_z_kokardk_

preview_Agata_SA__wieca_Kula

preview_Agata_SA__wieca_Walec

3. Ramki na zdjęcia


Wszyscy lubimy uwieczniać wyjątkowe chwile na fotografiach. Dlatego z pewnością każdy ucieszy się z prezentu składającego się z kompletu ramek na zdjęcia. Teraz, w wyjątkowej ofercie promocyjnej Salonów Agata, dostępne są  bardzo oryginalne wzory. 


preview_Agata_SA_Ramka_Bergen


4. Zawsze przydatny – kubek


Najprostsze, klasyczne rozwiązania, są często najlepsze! Dlatego, jeśli brakuje Ci pomysłu na uniwersalny upominek świąteczny, postaw na kubek z zimowym akcentem.


preview_Agata_SA_Kubek_2


preview_Agata_SA_kubek35. Ozdoby świąteczne

Wszyscy przystrajamy domy i mieszkania na Święta, aby poczuć magię tego wyjątkowego okresu w roku. Z tego powodu im więcej ozdób do wyboru będziemy mieć, tym większa będzie nasza przyjemność z wymyślania bożonarodzeniowych kompozycji. Jeśli chcesz ułatwić komuś to kreatywne zadanie, sprezentuj mu ozdoby świąteczne!


preview_Agata_SA_ozdoba2

preview_Agata_SA_ozdoba1


preview_Agata_SA_ozdoba5


Niezależnie od tego, na co się zdecydujesz pamiętaj, że w prezentach najważniejsza jest przyjemność z dawania i sprawiania radości innym, a nie wartość materialna.


Więcej świątecznych produktów: www.agatameble.pl/boze-narodzenie

Ostatnia modyfikacja: 14 Dec 2017
Powiązane artykuły:


Zapisz się
do naszego
newslettera

Powyższe pole jest puste. Wpisz swój adres e-mail, po czym kliknij Zapisz się