Światło misternie utkane

815 odwiedzin
24 Sep 2015

Odpowiedni dobór oświetlenia w mieszkaniu jest kluczowy – zastosowana kompozycja punktów świetlnych może bowiem zarówno podkreślić charakterystyczne elementy aranżacji, jak i odwrócić od nich uwagę.

Oprócz walorów estetycznych niezwykle ważna jest również funkcjonalność, a wykorzystane do produkcji lamp materiały powinny naturalnie współgrać z całością wystroju. Kolekcja lamp Lucan marki Nowodvorski Lighting to połączenie nowoczesnego designu, eleganckiej kolorystyki i naturalnego materiału – rattanu.

Utkane z rattanu  

Rattan należy do grupy ulubionych materiałów wielu osób, które cenią w wystroju wnętrza naturalność, nawiązanie do ziemi, egzotyki. Rattan wykorzystuje się przede wszystkim do wyplatania koszy i mebli, ale nierzadko stosuje się go również do produkcji innych elementów wyposażenia wnętrza. Kolekcja lamp Lucan marki Nowodvorski Lighting została wykonana z rattanu w kolorze białym i czarnym. Jednak wyrazu nadaje im przede wszystkim niecodzienny kształt, który jednym przypomina kielich tulipana, innym misternie plecioną pajęczynę czy kokon, a jeszcze innym delikatną i elegancką koronkę. Połączenie naturalnego materiału z elegancką kolorystyką i wyszukanym kształtem sprawia, że lampy Lucan doskonale prezentują się tak w nowoczesnych, jak i klasycznych wnętrzach.

Do każdego wnętrza

Kolekcja lamp Lucan marki Nowodvorski Lighting składa się z czterech elementów – zwisów o wysokości 110 cm i średnicy 25 cm oraz lamp biurkowych wysokich na 35 cm i średnicy 25 cm, każda w białej i czarnej wersji kolorystycznej. Zarówno lampy wiszące, jak i te biurkowe charakteryzują się niezwykłym designem – wyszukane wzornictwo i naturalne materiały sprawiają, że pomieszczenie zyskuje egzotyczny klimat. Subtelne światło natomiast przenikając przez misternie pleciony abażur rozlewa się po wnętrzu miękkim, ciepłym blaskiem. Lampy Lucan dobrze sprawdzą się zarówno w salonie, sypialni, jaki pokoju biurowym.

Elementy wyposażenia wnętrza wykonane z naturalnych materiałów, jak np. rattan, wcale nie muszą kojarzyć się jedynie z pomieszczeniami wykończonymi w stylu naturalnym, ekologicznym czy kolonialnym. Elegancka kolorystyka i niepowtarzalne wzornictwo pozwalają uzyskać małe dzieła sztuki. Lampy z kolekcji Lucan marki Nowodvorski Lighting, dzięki ciekawemu designowi pełnić będą rolę ozdobnego elementu niejednego wnętrza urządzonego w stylu nowoczesnym czy eleganckim.


Kolekcja LUCAN marki Nowodvorski Lighting

LUCAN white I BIURKOWA

Wysokość: 35 cm

Średnica: 25 cm

1 x E27

max 40 W

Cena detaliczna:  282,29 zł

LUCAN black I BIURKOWA

Wysokość: 35 cm

Średnica: 25 cm

1 x E27

max 40 W

Cena detaliczna:  282,29 zł

LUCAN white I ZWIS

Wysokość: 110 cm

Średnica: 25 cm

1 x E27

max 40 W

Cena detaliczna: 352,40 zł

LUCAN black I ZWIS

Wysokość: 110 cm

Średnica: 25 cm

1 x E27

max 40 W

Cena detaliczna: 352,40 zł

Materiały: ratan, abażur

Więcej o misterii światła na www.nowodvorski.com

Galeria:
Ostatnia modyfikacja: -/-
Powiązane artykuły:


Zapisz się
do naszego
newslettera

Powyższe pole jest puste. Wpisz swój adres e-mail, po czym kliknij Zapisz się