Sypialnia na włoską miarę

841 odwiedzin
25 Sep 2015

Proste bryły, stonowane kolory, wręcz pedantyczne wykonanie – łóżka z nowej kolekcji Zanette dla wielu są już pasją samą w sobie. Nic dziwnego. Włoska firma słynie z dążenia do doskonałości – zarówno w formie, jak i w wykonaniu.

Aranżacja nowoczesnej sypialni nigdy nie była taka prosta. Wystarczy jendo z łóżek z drewnianej lub tekstylnej kolekcji Zanette, odpowiednie oświetlenie i nocna szafka. Włoskie łóżka, choć proste w formie, są ozdobami nie wymagającymi żadnych dodatków.

Zanette, znana z dbałości o klienta i jego oczekiwania, w najnowszej kolekcji postawiła na jak największą personalizację łóżek. W linii „tekstylnej” propozycję dla siebie znajdą zarówno miłośnicy skór, eko-skór, jak i szerokiej gamy tkanin. Meble są wykonane ze starannie dobranych materiałów wysokiej klasy i perfekcyjnie wykończone. Śmiało można powiedzieć, że każdy szew jest tu popisem sztuki krawieckiej. Dzięki temu każde z łóżek Zanette ma ponadczasowy i bardzo indywidualny charakter. Wśród nich zdecydowanie wyróżnia się „Greta”, będąca nowoczesnym wcieleniem klasycznego łóżka wykonanego z materiału. Poduszki otrzymały tu zupełnie nowe miejsce i zadanie, zastępując zagłówek, jednocześnie zdobią dyskretnie całość.

 

52916448451290827826199480753n

Druga linia nowej kolekcji łóżek Zannette to klasyczne łóżka drewniane, choć klasyka w wykonaniu Włochów bardziej dotyczy wykonania, niż samego designu. Włosi z Zanette produkują łóżka tradycyjnymi metodami, wykorzystując lite drewno i wciąż stosując jego ręczną obróbkę. Dzięki temu klient otrzymuje produkt najwyższej klasy. Wszystkie tegoroczne propozycje linii „Wood” łączy lekkość i wyjątkowy minimalizm, ale dla wygody klientów niemal każdy model dostępny jest w kilku wariantach. Łóżko „Desireé” na przykład oferowane jest w dwóch wersjach: ciemnoszarej, z ażurowym, drewnianym zagłówkiem, która idealnie sprawdzi się w nowoczesnych, przejrzystych sypialniach; oraz z pełnym zagłówkiem z ekologicznej skóry. Ten model doskonale pasować będzie  do wnętrz bardziej klasycznych, eleganckich i wyrafinowanych jednocześnie. Łóżka z kolekcji „Wood” dostępne są w różnych kolorach i wykończeniach, matowe lub lakierowane na wysoki połysk.

 

778689484512921611593790579375o

Zanette została założona w 1962 roku we Włoszech, ale od początku obecna była na rynku międzynarodowym. Firma słynie z pięknych i funkcjonalnych systemów garderób. Nowa kolekcja łóżek Zanett w Polsce dostępna jest w salonach Max-Fliz w Krakowie i we Wrocławiu.

Więcej na www.max-fliz.com.pl

Galeria:
Ostatnia modyfikacja: 25 Sep 2015
Powiązane artykuły:


Zapisz się
do naszego
newslettera

Powyższe pole jest puste. Wpisz swój adres e-mail, po czym kliknij Zapisz się