Sztuka na każdą kieszeń

1071 odwiedzin
23 Sep 2015

„Bal w Moulin de la Galette” Renoira został sprzedany za 78,1 mln dolarów, pierwsza wersja „Portretu doktora Gacheta” Van Gogha osiągnęła cenę 82,5 mln, a obraz „Le BassinauxNympheas” Moneta z 1919 roku został zlicytowany za 80,5 mln dolarów!

Dzięki DCN Gallery takie arcydzieła są nie tylko w zasięgu wzroku, ale i portfela. Wielbiciele malarstwa z pewnością docenią nowość w ofercie firmy – reprodukcje wielkich mistrzów drukowane na płótnie.

DCNGALLERY-Foto-3

Pokój z widokiem

Odrobina ekspresjonizmu w kuchni, klasyczny włoski renesans w salonie, a w sypialni głębokie akcenty postimpresjonistyczne? To nie musi kosztować fortunę! Obrazy drukowane na płótnie to świetny i coraz bardziej popularny sposób na integrację sztuki i wnętrza. Van Gogh, Monet, Tycjan, Degas – w swojej ofercie DCN Gallery posiada na chwilę obecną dzieła przeszło 40 największych artystów, którzy tworzyli na przestrzeni wieków. Oferta jest na bieżąco wzbogacana o prace kolejnych mistrzów. Wystarczy wybrać określone dzieło oraz rozmiar i już po kilku dniach można cieszyć się piękną ozdobą wnętrza, która podkreśli jego styl i niepowtarzalny charakter. Obraz drukowany jest na bawełnianym płótnie canvas o gramaturze ok. 380 g/m?, ma zadrukowane boki oraz zawieszkę, a krosno i kliny rozporowe wykonane są z litego drewna świerkowego. Po rozpakowaniu obraz jest gotowy do powieszenia na ścianie. Zastosowanie nowoczesnej techniki druku jest gwarancją wysokiej jakości – obraz jest odporny na działanie czynników zewnętrznych i promieniowania UV, a kolory nawet po latach posiadają pierwotną głębię i wyrazistość.

DCNGALLERY-Foto-4

Sztuka w życiu codziennym

Poza aspektem stricte estetycznym, obrazy drukowane na płótnie to także znakomite rozwiązanie dla osób, które chcą, aby wnętrze domu odzwierciedlało ich charakter oraz podkreślało indywidualność. Przeniesienie własnych inspiracji na ściany to niezawodny sposób na wykazanie się własną kreatywnością i pomysłowością. Szeroki asortyment firmy sprawia, że każdy z łatwością odnajdzie swoje wymarzone dzieło. DCN Gallery oferuje płótna w dowolnym rozmiarze. Ponadto klient może wybrać czy chce obraz w kolorze, czarno-biały lub w sepii, a także podzielić go na kilka mniejszych części, co daje bardzo ciekawy i oryginalny efekt wizualny.

Więcej na http://www.dcngallery.pl


Galeria:
Ostatnia modyfikacja: -/-
Powiązane artykuły:


Zapisz się
do naszego
newslettera

Powyższe pole jest puste. Wpisz swój adres e-mail, po czym kliknij Zapisz się