Thermomix® 5 - gotowanie za dotknięciem palca!

1037 odwiedzin
23 Sep 2015

Najnowszy model Thermomixa® został stworzony z myślą o miłośnikach gotowania. Dotykowy ekran, unikalna funkcja gotowania z ustawieniami, innowacyjny nośnik przepisów – to wszystko sprawia, że Thermomix® 5 wyznacza nowe kulinarne standardy. 

Thermomix® to urządzenie, które w każdej kuchni zastąpi wiele urządzeń AGD. Wszystko dlatego, że łączy w sobie aż 12 funkcji: miesza, miksuje, mieli, sieka, gotuje w wodzie i na parze, waży, rozpuszcza, wyrabia ciasto, ubija, blenduje i emulguje. Dzięki możliwościom Thermomixa® gotowanie jest szybkie, lekkie i przyjemne, a jednocześnie pozwala na przygotowanie bardzo skomplikowanych potraw.

 

Dotykowy ekran oraz jedno pokrętło umożliwiają intuicyjną obsługę urządzenia. Thermomix® wyposażony zostało również w mechanizm blokujący, automatycznie zamykający pokrywę po jego wyłączeniu.

 

Dodatkowo do urządzenia, oprócz tradycyjnej książki kucharskiej, dodany jest również nośnik przepisów, będący cyfrową wersją książki kucharskiej. Po podłączeniu nośnika do urządzenia wszystkie kulinarne inspiracje będą dostępne na dotykowym ekranie.

 

Cena urządzenia: 4725 zł (razem z książką kucharską i nośnikiem przepisów)

 

Więcej informacji można znaleźć na stronie http://www.thermomix.pl

Thermomix® ? informacje

Thermomix® to jedna z dywizji grupy Vorwerk z siedzibą w Wuppertalu w Niemczech. Firma, założona w roku 1883 jako rodzinne przedsiębiorstwo, zajmuje się głównie dystrybucją wysokiej jakości produktów (w systemie sprzedaży bezpośredniej). Zalicza się do nich Thermomix®, wielofunkcyjne urządzenie kuchenne, które od ponad 50 lat ułatwia codzienne przygotowywanie posiłków. Wyjątkowe połączenie ponad 12 funkcji w jednym urządzeniu oraz tysiące specjalnych przepisów gwarantujących przygotowanie pysznych dań zainspirowały dotąd ponad siedem milionów użytkowników na całym świecie. Ponad 30 000 przedstawicieli przeprowadza efektowne prezentacje możliwości urządzenia Thermomix®  w domach klientów. Po dokonaniu zakupu klienci mogą korzystać z indywidualnego wsparcia. Firma ma swoje spółki w Niemczech, Austrii, Francji, Hiszpanii, Portugalii, we Włoszech, w Polsce, Czechach, Wielkiej Brytanii, Irlandii, na Tajwanie, w Meksyku i Chinach. Sprzedaż Thermomixa w ponad 40 innych krajach prowadzona jest za pośrednictwem dystrybutorów.

 

Więcej informacji można znaleźć na stronie http://www.thermomix.pl

 


Galeria:
Ostatnia modyfikacja: -/-

Zapisz się
do naszego
newslettera

Powyższe pole jest puste. Wpisz swój adres e-mail, po czym kliknij Zapisz się