Timeless Collection™: premiera unikatowych podłóg artystycznie postarzanych!

799 odwiedzin
24 Sep 2015

Firma Baltic Wood odsłoniła najnowszą kolekcję 6 podłóg artystycznie postarzanych – Timeless Collection™. Dębowe deski, misternie wykończone ręką człowieka i dodatkowo uszlachetnione olejem naturalnym, składają się na podłogi niezwykłe, wyrafinowane, o niepowtarzalnym charakterze. Kolekcja dostępna jest w Limitowanej Sieci Sprzedaży.

Czym jest ponadczasowość?

Baltic Wood definiuje ponadczasowość poprzez najnowszą, unikatową kolekcję podłóg drewnianych Timeless Collection™. To propozycja 6 dębowych podłóg, których artystycznie postarzane powierzchnie są dziełem ludzkich rąk. Dzięki temu, każda z desek to odrębna historia pełna wspomnień i emocji. To swoista symfonia zmysłów, która wypełnia wnętrze, wprowadzając w nie zupełnie nowy, magiczny i niepowtarzalny klimat.

Znaki przeszłości

Bursztynowa Komnata, Czarodziejskie Zaklęcie, Dzwon z Notre Dame, Historie Kolonialne, Sekrety Werony i Sen Starego Malarza zachwycają wyrafinowanymi efektami postarzania, m.in. heblowaniem i szczotkowaniem, charakterystycznymi zacięciami, efektem „kornika” czy misterną, 4-stronną – również wykonaną ręcznie – fazą. Ujmują także wyjątkową rustykalną selekcją i modną kolorystyką. Do wyboru oleje naturalne w barwach: od lekko białej, bursztynowej, aż po mistyczną, niemal czarną.

Dotrzymując kroku teraźniejszości

Dodatkowymi atutami tych unikatowych podłóg w 100% drewnianych jest ich wyjątkowo trwała i ekologiczna trójwarstwowa konstrukcja. Wszystkie podłogi posiadają certyfikat FSC®, który potwierdza, że drewno pozyskiwane do ich produkcji pochodzi wyłącznie ze sprawdzonych źródeł. Co więcej, jedynie 1 z 3 warstw podłogi powstaje z wolno odnawialnego surowca.

Warto podkreślić, że podłogi Timeless Collection™ to idealna synergia piękna i magii czasów przeszłych z osiągnięciami najnowocześniejszej technologii. Stąd też ręcznie postarzane deski, w których zaklęta jest ponadczasowość, są również szybkie w montażu, dzięki bezklejowemu złączu BalticLOC™ i gotowe do użytku zaraz po położeniu. Z powodzeniem sprawdzą się w także przypadku instalacji ogrzewania podłogowego.

Limitowana Sieć Sprzedaży

Kolekcja podłóg artystycznie postarzanych Timeless Collection™ dostępna jest tylko w Limitowanej Sieci Sprzedaży. W wybranych salonach Klienci znajdą ekskluzywną ekspozycję produktów oraz będą mogli liczyć na kompetentną i profesjonalną obsługę. Lista punktów sprzedaży zamieszczona jest na stronie www.timeless.balticwood.pl/siec-sprzedazy.htm.

Galeria:
Ostatnia modyfikacja: -/-
Powiązane artykuły:


Zapisz się
do naszego
newslettera

Powyższe pole jest puste. Wpisz swój adres e-mail, po czym kliknij Zapisz się