Transparentne meble w modzie!

911 odwiedzin
25 Sep 2015

Lekka forma, elegancja, możliwość dopasowanie niemal do wszystkich kolorów i faktur, jednocześnie delikatne, niezabierające optycznie miejsca w domu. Takie są właśnie transparentne meble, które coraz częściej łączone są z innymi materiałami jak drewno czy metal. Nowoczesny i tradycyjny wygląd w jednym.

Stoły do jadalni, krzesła, fotele, stoliczki kawowe, do tego liczne dodatki do mieszkania – przezroczyste meble to hit. Są lekkie, uniwersalne, łatwe w utrzymaniu czystości, w małych wnętrzach mają ogromny atut, ponieważ nie zabierają optycznie miejsca. Są nowoczesne i nawet jeden transparentny element w domu może odświeżyć całe wnętrze.

Włoska, młoda marka Kubikoff proponuje transparentne rozwiązania w postaci nowoczesnych krzeseł z tworzywa sztucznego w połączeniu z metalem, drewnem, naturalną wełną (poduszki w dziesięciu intensywnych kolorach).

- Jeśli jesteśmy już posiadaczami transparentnych mebli w domu, to bardzo dobrym i jednocześnie tanim rozwiązaniem na ożywienie wnętrza będą kolorowe dodatki. Wystarczy zmienić np. poduszkę na krześle, czy kilka małych dodatków przy stole. Dzięki temu możemy otrzymać nowy wygląd naszego pokoju – mówi Katarzyna Barwińska, właścicielka Le Pukka concept store.

Połączenia przezroczystych tworzyw z naturalnym drewnem mogą sprawdzić się w przypadku stołów do jadalni, gdzie blat wykonany jest z drewna orzechowego – jak w przypadku stołu Mies marki Kubikoff – a nogi są transparentne. Lekka podstawa z tworzywa i ciężki blat z drewna, taka forma sprawdzi się idealnie zarówno w tradycyjnym wnętrzu jak i w bardzo nowoczesnym.

Połączenie klasycznego drewna i nowoczesnymi materiałami jest bardzo wygodne. W przypadku blatu stołu unikniemy widocznych śladów użytkowania, a dodatkowo przezroczyste nogi nadadzą lekkości i nowoczesności tradycyjnej drewnianej formie – mówi Katarzyna Barwińska.

Ceny produktów Kubikoff:

Stół Mies White (200x90x76) – 10 860 zł

Stół Mies (200x90x76) – 12 000 zł

Krzesło Angel Arm – 1050 zł

Krzesło Angel – 875 zł

Krzesło Diamond Arm Chair – 830 zł

Diamond Chair – 669 zł

Diamond Rocker – 1050 zł

Icon Arm Chair – 999 zł

Wiecej na www.lepukka.pl

Galeria:
Ostatnia modyfikacja: -/-
Powiązane artykuły:


Zapisz się
do naszego
newslettera

Powyższe pole jest puste. Wpisz swój adres e-mail, po czym kliknij Zapisz się