Trendy 2019 co nas czeka w nadchodzącym roku we wnętrzach.

1097 odwiedzin
07 Feb 2019

Zmiany są nieuniknioną konsekwencją mijającego czasu. Nawet wnętrza i sposób ich aranżacji im ulegają. Stare zastępuje nowe. Więc, co nas czeka w przyszłym roku? Na pewno częściowa zmiana najmodniejszych kolorów, powoli styl skandynawski i przygaszone kolory ustąpią miejsca mocniejszymi i bardziej wyrazistym barwom.


Nadal modne pozostaną styl boho i styl skandynawski. Połączenie ich to świetna recepta na przytulne i efektowne wnętrze. Styl boho doskonale komponuje się ze skandi , ociepla go dodaje charakteru jego neutralnej podstawie. Tworząc przejrzyste ale przytulne wnętrza. 


4_POKOJ

W przyszłym roku największym źródłem inspiracji będzie styl art deco Wracamy więc do zgeometryzowanych i symetrycznych kształtów i wzorów. Faktura tkanin, wzornictwo i sylwetka mebli będzie mocno czerpać z tego nurtu.


fotel-keiko-modern-s-ekoskora (11)

Fotel Keiko

Do wszystkich trendów nadchodzącego roku dodajmy jeszcze na nowe w 2019 roku kolory czyli ciepły odcień brudnego różu, intensywna zieleń oraz granat. To wszystko pozwoli na delikatne zmiany już istniejących aranżacji przez ocieplenie zimnego stylu skandynawskiego lub pełną metamorfozę czerpiącą z stylu art deco. 

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie: pufy.pl

Ostatnia modyfikacja: -/-
Powiązane artykuły:


Zapisz się
do naszego
newslettera

Powyższe pole jest puste. Wpisz swój adres e-mail, po czym kliknij Zapisz się