Trwały i niezawodny materiał – stal szlachetna do produkcji zlewozmywaków Franke

901 odwiedzin
25 Sep 2015

Firma Franke to synonim szwajcarskiej jakości i innowacji w projektowaniu oraz produkcji systemów kuchennych, sanitarnych oraz urządzeń dla gastronomii. Swoim Klientom proponuje kompleksowe pomysły na kuchenne wyposażenie od zlewozmywaka z baterią, po płytę grzewczą z okapem, piekarnikiem, zmywarką, chłodziarką i systemem sortowania odpadów.

Warto wiedzieć, że stabilna pozycja Franke na wielu światowych rynkach została ugruntowana poprzez produkcję niezawodnych zlewozmywaków ze stali szlachetnej, których produkcja rozpoczęła się już w latach 30. ubiegłego wieku.

Stal szlachetna stosowana do produkcji zlewozmywaków Franke to wyjątkowo wytrzymały i uniwersalny materiał. Charakteryzuje się dużą odpornością na wysokie temperatury, odbarwienia oraz uderzenia. W kontakcie z tlenem na powierzchni stali tworzy się specjalna warstwa ochronna, która stale się odnawia. Materiał jest nierdzewny i absolutnie odporny na korozję, a ponadto jego neutralny kolor sprawia, że świetnie się prezentuje w każdej kuchni.

Zlewozmywaki Franke ze stali szlachetnej są również niezwykle higieniczne i łatwo się je czyści. Zawdzięczają to powierzchni pozbawionej porów, przez co nie gromadzą się na niej bakterie, a powstałe zabrudzenia z łatwością usuniemy za pomocą środków czyszczących Franke, przeznaczonych do stali szlachetnej. Warto dodać, że stal, z której wykonane są zlewozmywaki Franke również jest ekologiczna. Po przetopieniu może zostać ponownie wykorzystana w 100%.

W wielu modelach zlewozmywaków ze stali szlachetnej zastosowano innowacje, które nie tylko ułatwiają codzienne prace wokół strefy wody i podkreślają unikalny styl. Przycisk Easy Click do zamykania i otwierania odpływu to higieniczne, proste i intuicyjne rozwiązanie, które idealnie komponuje się ze zlewozmywakiem. Ukryty przelew Franke oznacza przede wszystkim łatwiejsze czyszczenie, ale stanowi także element ozdobny. Został zaprojektowany tak, by komponował się z prostą linią zlewozmywaka i podkreślał jego nowoczesny charakter. Natomiast kwadratowa maskownica odpływu sprawia, że zlewozmywak nabiera oryginalnego wyglądu, nie tracąc swoich właściwości użytkowych.

Z uwagi na właściwości stali, Franke od lat stosuje ją w produkcji zlewozmywaków i tym samym oferuje swoim Klientom sprawdzone, piękne produkty, którymi będą cieszyć się przez długie lata użytkowania.

Więcej na http://www.franke.pl


Galeria:
Ostatnia modyfikacja: -/-
Powiązane artykuły:


Zapisz się
do naszego
newslettera

Powyższe pole jest puste. Wpisz swój adres e-mail, po czym kliknij Zapisz się