W zaczarowanej krainie – kolekcja lamp Bird

794 odwiedzin
24 Sep 2015

Każdy rodzic pragnie, by świat wokół jego pociechy był przyjazny, kolorowy. Nie zawsze jest to możliwe, ale warto spróbować stworzyć maluchowi swoistą enklawę – pokój w którym będzie czuł się bezpiecznie i swobodnie.

Przy aranżowaniu pomieszczenia dla najmłodszego członka rodziny, pomocne będą lampy z kolekcji Bird marki Nowodvorski Lighting. Zastosowanie tych elementów sprawi, że wnętrze nabierze magicznego klimatu, a nasz maluch będzie mógł poczuć się niczym

w zaczarowanej krainie.   


Witaj w magicznym świecie

Nie od dziś wiadomo, iż dzieci uwielbiają zwierzęta. Kotki, pieski, ptaszki to tylko niektóre obiekty westchnień najmłodszych domowników. Warto mieć to na uwadze przy aranżowaniu pokoju malucha. Idealne dopełnienie przytulnego i ciepłego wnętrza, może stanowić kolekcja lamp dziecięcych Bird marki Nowodvorski Lighting. Oprawy oświetleniowe z tej linii zwracają uwagę przede wszystkim motywem przewodnim, wspólnym dla wszystkich elementów serii, fioletową papużką. Zastosowany ciekawy element dekoracyjny docenią nie tylko młodzi entuzjaści egzotycznych gatunków, ale także wszyscy dla których liczą się detale. Każda lampa bowiem ozdobiona została w subtelny kryształek, stanowiący biżuteryjny akcent całej oprawy. Idealnie koresponduje on z pastelowymi barwami, w których utrzymana jest kolekcja, nadając jednocześnie lampom eleganckiego charakteru, w sam raz dla najmłodszych estetów. Dodatkowo, warto podkreślić, iż linia Bird, to aż pięć opraw oświetleniowych. Oprócz dwóch kinkietów, w skład kolekcji wchodzą także trzy zwisy, odpowiednio o jednym, dwóch oraz trzech punktach świetlnych. Duży wybór modeli ułatwi stworzenie spójnej kompozycji, pozwoli również rodzicom na zaaranżowanie prawdziwie magicznej, bajkowej krainy w pokoju pociechy.

Blask funkcjonalności

Często najmłodsi pragną mieć wpływ na to jaki ostatecznie kształt będzie miał ich pokój. Opiekunowie powinni wówczas wspierać, w miarę możliwości dostarczać elementy, które wpiszą się w wizje tworzone przez młodych projektantów. Jednak rodzice nie mogą zapominać, iż zwłaszcza przy wyborze oświetlenia nie należy wyłącznie skupiać się na walorach estetycznych, równie ważny jest aspekt  funkcjonalny, zapewniający dziecku odpowiedni komfort nauki i zabawy. Oprócz światła dziennego, istotne jest także sztuczne oświetlenie. To górne, sufitowe stanowi podstawę, powinno dobrze oświetlić pokój, gdy zapada zmrok. W kolekcji lamp Bird marki Nowodvorski Lighting odnaleźć można trzy, wysokie na 100 cm oraz 85 cm zwisy, które sprawdzą się w tej roli idealnie. Dodatkowo, w zależności od powierzchni pokoju jakim dysponujemy, mamy możliwość wyboru konkretnego modelu. Zwisy z kolekcji Bird wyposażone zostały bowiem w jeden, dwa bądź trzy punkty świetlne. By pokój najmłodszego członka rodziny zyskał specyficzny nastrój, warto zadbać także o oświetlenie miejscowe. Wówczas doskonałym rozwiązaniem mogą okazać się kinkiety. Te z kolekcji Bird marki Nowodvorski Lighting zapewniając rozproszone światło zbudują nastrój, stworzą idealną atmosferę do snu.

Stworzenie oryginalnej aranżacji w pokoju malucha to nie lada wyzwanie. Niezastąpione

w urządzaniu wnętrza są dodatki, które podkreślą nietuzinkowy wystrój. Przy poszukiwaniu elementów do bajkowej scenerii warto zwrócić uwagę na inspirowane naturą lampy z kolekcji Bird marki Nowodvorski Lighting, dzięki nim pokój naszego  dziecka zyska niepowtarzalny charakter.

Materiały: sklejka, PET, PC, stal, kryształki

Bird I kinkiet:

Wysokość: 37 cm

Odległość os ściany: 18 cm

Cena: 70.11 zł

Bird II kinkiet:

Szerokość: 64 cm

Odległość od ściany: 18 cm    

Cena: 137,46 zł

Bird I zwis:

Długość: 100 cm

Szerokość: 15 cm   

Cena: 166,05 zł


Bird II zwis:

Długość: 85 cm

Szerokość: 32 cm    

Cena: 352,40 zł

Bird III zwis:

Długość: 85 cm

Szerokość: 32 cm

Cena: 495,39 zł

Więcej na http://www.nowodvorski.com


Galeria:
Ostatnia modyfikacja: -/-
Powiązane artykuły:


Zapisz się
do naszego
newslettera

Powyższe pole jest puste. Wpisz swój adres e-mail, po czym kliknij Zapisz się