Wnętrza w kolorach lata

858 odwiedzin
25 Sep 2015

Zmiana wyglądu otaczającej nas przestrzeni to dobry sposób na wprowadzenie pozytywnej energii do codziennego życia. Pomarańcz, czerwień czy zieleń - zrównoważone spokojnymi beżami i szarościami - są idealnym rozwiązaniem dla osób, które chcą otworzyć drzwi swojego domu na wakacyjne barwy.

W naszej aranżacji soczystość, przywodząca na myśl świeże, dorodne owoce łączy się z optycznie powiększającą przestrzeń bielą. Takie zestawienie pozwala w dowolnej chwili przenieść się na tropikalną wyspę, gdzie w cieniu drzewa palmowego, z owocowym koktajlem w ręce możemy cieszyć się upragnionym odpoczynkiem. Dobrym uzupełnieniem stworzonej przez nas letniej feerii barw są proste, lekkie, a zarazem funkcjonalne i wygodne meble, które nie przytłoczą wyglądu wnętrza.

Spróbujmy połączyć kolory lata i ozdobić nimi swój dom, a z pewnością okaże się, że zieleń z bielą czy żółcią to połączenie, które wygląda dobrze nie tylko w wazonach pełnych kwiatów. Letnie, gorące i soczyste barwy nie muszą zdobić jedynie parkowych i ogrodowych krajobrazów. Warto wprowadzić kolor także do wnętrza naszych domów.

Galeria:
Ostatnia modyfikacja: -/-
Powiązane artykuły:


Zapisz się
do naszego
newslettera

Powyższe pole jest puste. Wpisz swój adres e-mail, po czym kliknij Zapisz się