Zaawansowana technologia pieczenia z pełną automatyką

874 odwiedzin
23 Sep 2015

Łatwość obsługi, bezpieczeństwo, precyzja i piękno, czyli najlepszy w swojej klasie, intuicyjny piekarnik Franke myMenu CS my912 M XS DCT 60+. Urządzenie posiada inteligentny system zdalnego sterowania za pomocą smartfonu lub tabletu, dzięki bezpłatnej aplikacji myMenu.

Aplikacja zawiera długą listę przepisów, z której możesz wybrać od jednego dania do kompletnego, czterodaniowego zestawu, a na smartfonie wyświetli się wartość kaloryczna posiłku, trudność przygotowania oraz liczba porcji i potrzebne składniki. Gdy danie będzie gotowe, otrzymasz sygnał na telefon.

Wsparcie układu grzania zapewnia nowa technologia DCT- Dynamic Cooking Technology, dzięki której piekarnik nagrzewa się do 100 stopni w 2.5 minuty* i do 200 stopni w 7 minut*.

Zobacz przepis na ciasto czekoladowe z papryczkami chili z aplikacji myMenu

Po wybraniu funkcji niskiego poboru mocy- Low Energy, urządzenie zużywa zaledwie 1 kW energii na przygotowanie posiłku składającego się z 4 dań, przy zachowaniu dynamiki działania.

Innowacyjne wnętrze piekarnika myMenu z DCT wyposażone zostało w pięć elementów grzewczych z pełną kontrolą elektroniczną- dolna i górna grzałka oraz 3 niezależne grzałki z nieosłoniętego drutu oporowego. W momencie rozgrzania natychmiast przekazują ciepło do strumienia powietrza. Oświetlenie piekarnika oparte jest na dwóch halogenach. Za wzmocnienie przyspieszenia nagrzania wnętrza piekarnika, odpowiada funkcja Booster technologii DCT.

 

Bezpieczeństwo korzystania zapewniają drzwi potrójnie przeszklone, które tworzą barierę termiczną, zapobiegającą wydostawaniu się ciepła na zewnątrz. To obniża zużycie energii elektrycznej, a drzwi piekarnika pozostają jedynie ciepłe podczas całego procesu pieczenia.

W wyposażeniu standardowym piekarnik myMenu posiada nowoczesne prowadnice teleskopowe oraz niezbędny zestaw blach i rusztów.

Co wyróżnia piekarniki Franke - nowoczesne programy z pełną automatyką: Menu Kompletne, Wellness, Pizza Menu.

 

  • Pojemność: 73 litry – pozwala na jednoczesne upieczenie 4 dań na 4 poziomach
  • Moc: 1kW - na przygotowanie kompletnego posiłku, korzystając z funkcji Low Energy
  • Dynamika nagrzewania: 100 stopni w 2.5 minuty
  • Pełna automatyka: automatyczne dopasowanie temperatury i czasu pieczenia do wybranej potrawy
  • Aplikacja myMenu: służy jako interfejs do zdalnego sterowania piekarnikiem, posiada bogatą listę przepisów
  • Data wprowadzenia na rynek polski: wrzesień 2014

Cena: 5 999 zł

* pomiar dotyczy nagrzania komory piekarnika bez zamontowanego wyposażenia (blachy, ruszty i drabinki oraz prowadnice teleskopowe).

Więcej informacji o produktach i marce Franke znajduje się na: www.franke.pl

Zobacz prezentację Franke

Galeria:
Ostatnia modyfikacja: -/-
Powiązane artykuły:


Zapisz się
do naszego
newslettera

Powyższe pole jest puste. Wpisz swój adres e-mail, po czym kliknij Zapisz się