Oferta Eksperta

Inteligentne systemy kuchenne Franke - Franke Polska Sp. z o.o.

Franke 1, Sękocin Nowy
05-090 Raszyn

Tel: 22 / 711 67 00
Fax: 22 / 485 33 73
E-mail:
Strona internetowa: www.franke.pl

Od ponad 100 lat marka Franke jest synonimem jakości i innowacji w projektowaniu oraz produkcji systemów kuchennych, sanitarnych oraz urządzeń dla gastronomii. Franke jest ambasadorem szwajcarskiej jakości i precyzji, która wyróżnia zlewozmywaki i baterie, ale także okapy płyty grzewcze, piekarniki, zmywarki, kuchenki mikrofalowe, chłodziarki oraz sortowniki odpadów, produkowane przez firmę. Franke, z główną siedzibą w Aarburgu (Szwajcaria), zatrudnia 10 tysięcy pracowników na całym świecie, posiada 81 oddziałów i działa w przeszło 100 krajach. W Polsce firma działa od 1993 roku, ma własny nowoczesny zakład produkcyjny w Sękocinie Nowym pod Warszawą i znaczący udział w krajowym rynku zlewozmywaków.

26410778-3401-4f9e-98f1-2500739c5b28

Ofertę firmy cechuje najwyższa jakość i funkcjonalność, wielokrotnie nagradzane wzornictwo, jak również innowacyjne rozwiązania w dziedzinie technologii oraz materiałów. 

W ofercie Franke znajdują się:

  • zlewozmywaki: ceramiczne; wykonane z Fragranitu+; wykonane z materiału Tectonite®; stalowe do podbudowy, stalowe wbudowywane i na równi z blatem; stalowe nakładane 
  • baterie kuchenne i dozowniki 
  • okapy kuchenne 
  • piekarniki i kuchenki mikrofalowe 
  • płyty indukcyjne 
  • płyty gazowe 
  • chłodziarko-zamrażarki 
  • systemy zarządzania odpadami 
  • blaty kuchenne
  • zmywarki do zabudowy

Produkty w ofercie:

OKAPY KUCHENNE

Firma FRANKE, jako wiodący producent okapów kuchennych, oferuje niezwykle zróżnicowany wybór modeli okapów: od tradycyjnych, dobrze znanych form i kształtów po formy nowoczesne, wręcz awangardowe. W zależności od potrzeb możemy wybrać okap neutralny - integrujący się z kuchenną zabudową - lub wręcz przeciwnie - idnywidualnie wyróżniający się na jej tle.

W ofercie firmy znajdują się okapy ścienne, wyspowe oraz do zabudowy w szafce.

Wszystkie modele okapów FRANKE charakteryzuje wysoka jakość materiałów i wykonania, a także duża wydajność i cicha praca. Stosowane są nowoczesne, energooszczędne silniki o wydajności do 880 m³/h, przy jednoczesnym ograniczeniu hałasu do minimum.

Projektanci FRANKE ogromną wagę przykładają także do wygody obsługi urządzeń. Elektroniczne moduły sterowania produktów FRANKE to intuicyjna obsługa i perfekcyjny wygląd.

W celu optymalnego oświetlenia strefy gotowania w większości modeli zastosowano lampy halogenowe, a modele najbardziej oszczędzające energię są wyposażone w wysokowydajne diody LED. Nowością jest zastosowanie oświetlenia fluoroescencyj nego, np. w okapach sufitowych.

Obejrzyj katalog okapów kuchennych FRANKEZobacz wszystkie okapy kuchenne FRANKE

PIEKARNIKI

Nowa generacja piekarników FRANKE jest wynikiem wieloletniego doświadczenia firmy w bardzo ważnej dziedzinie naszego życia, jakim jest przygotowywanie posiłków, gdzie niezwykle istotne są takie kwestie, jak jakość wypieków, bezpieczeństwo urządzenia oraz oszczędność energii.

Gama piekarników FRANKE obejmuje różnorodne pod względem wzornictwa modele, nadające się do każdego rodzaju wnętrz, od nowoczesnych po tradycyjne i rustykalne.

Obejrzyj katalog piekarników FRANKEZobacz wszystkie piekarniki FRANKE

PŁYTY GAZOWE

FRANKE oferuje konsumentom dużą różnorodność modeli płyt gazowych, które spełniają wszelkie wymogi użytkowników i pozwalają dowolnie zaaranżować przestrzeń kuchenną. Płyty są dostępne w różnych rozmiarach: od 60 do nawet 120 cm, w kilku wersjach kolorystycznych, w zależności od wielkości płyty są  one wyposażone w  cztery lub pięć palników w  ułożeniu tradycyjnym lub szeregowym.

Obejrzyj katalog płyt gazowych FRANKEZobacz wszystkie płyty grzewcze FRANKE

PŁYTY INDUKCYJNE

Płyty indukcyjne FRANKE umożliwiają szybkie uzyskanie wysokiej temperatury oraz przejęcie całkowitej kontroli nad gotowaniem. Zasada indukcji opiera się na energii elektromagnetycznej – naczynie ze stali ferromagnetycznej (przyciągającej magnes) dotykając aktywnej płyty indukcyjnej zamyka pole elektromagnetyczne, a  ciepło generowane jest bezpośrednio w  jego dnie.

Po zdjęciu naczynia z płyty, grzanie ustaje, a sama płyta pozostaje chłodna i bezpieczna.

Obejrzyj katalog płyt indukcyjnych FRANKEZobacz wszystkie płyty grzewcze FRANKE

ZMYWARKI

Zmywanie naczyń w zmywarce jest korzystniesze, niż tradycyjne zmywanie ręczne. W przeciwieństwie do ogólnie panującego przekonania, zmywarka daje spore oszczędności energii, wody i czasu, a naczynia są naprawdę bardzo czyste. Zmywarki nowej generacji FRANKE posiadają najwyższą klasę efektywności energetycznej A++ lub A oraz najwyższe klasy efektywności zmywania – A i suszenia – A – rezultaty zawsze są  znakomite, a  zużycie energii elektrycznej niskie.

Obejrzyj katalog zmywarek FRANKEZobacz wszystkie zmywarki FRANKE

CHŁODZIARKO - ZAMRAŻARKI

Oszczędność energii i bezpieczne przechowywanie żywności – czyli zużywanie mniejszej ilości energii przy zachowaniu świeżości, właściwości odżywczych, smaku i aromatu przechowywanych produktów, to potrzeby klientów, które spełnia gama chłodziarek Franke

W  zależności od  stylu, w  jakim urządzona jest kuchnia, oraz od trybu życia, można wybierać spośród wielu modeli chłodziarek. Różnią się one od siebie między innymi sposobem instalacji i konstrukcją, ale też funkcjonalnością.

 Obejrzyj katalog chłodziarko-zamrażarek FRANKEZobacz wszystkie chłodziarko-zamrażarki FRANKE

ZLEWOZMYWAKI

Zlewozmywaki FRANKE to produkty najwyżej jakości, wykonane z trwałych, odpornych na uszkodzenia materiałów takich jak stal szlachetna, ceramika czy Fragranit +.

Zlewozmywaki stalowe, wykonywane są z wysokowartościowej stalI szlachetnej, absolutnie nierdzewnej, odpornej na wysokie temperatury oraz kwasy i  zasady używane  w gospodarstwach domowych. Dostępne w formie wbudowanych lub do podbudowy, zapewniają  swobodę w wyborze konfiguracji komór i akcesoriów, co daje większą możliwość podkreślenia indywidualnego charakteru kuchni. W ofercie FRANKE znajdują się zarówno coraz bardziej popularne duże pojedyncze komory, jak i mniejsze pozwalające na dużą dowolność ich rozmieszczenia.

Idealnie przemyślane i praktyczne dodatki, takie jak wkładki ociekowe i  deski do  krojenia czy rollmate dostępne w zależności od modelu sprawiają, że codzienne kuchenne prace są  znacznie łatwiejsze i przyjemniejsze.

Nowoczesna linia zlewozmywaków ceramicznych przygotowana specjalnie dla wymagających konsumentów.  Zlewozmywaki ceramiczne dodają kuchni elegancji i doceniane są ze względu na unikatowe właściwości materiału.

Obejrzyj katalog zlewozmywaków stalowych wbudowanych FRANKE

Obejrzyj katalog zlewozmywaków stalowych do podbudowy FRANKE

Obejrzyj katalog zlewozmywaków ceramicznych FRANKEZobacz wszystkie zlewozmywaki FRANKE

BATERIE

Armatura należy do najbardziej eksploatowanych sprzętów kuchennych, dlatego warto wybierać produkty najwyższej jakości. Baterie FRANKE spełniają zaawansowane wymagania techniczne i gwarantują funkcjonalne wykorzystanie zlewozmywaka. Bogata oferta FRANKE daje możliwość idealnego skomponowania wszystkich elementów systemu kuchennego, zaś najnowsze wzory baterii – od tradycyjnych po całkiem ekstrawaganckie, zadowolą nawet najbardziej wyszukane gusta klientów

Obejrzyj katalog baterii kuchennych i dozowników FRANKE

Obejrzyj katalog baterii kuchennych i dozowników KWC FRANKEZobacz wszystkie baterie kuchenne FRANKE

SORTOWNIKI ODPADÓW

Sortowniki FRANKE to odpowiedź na potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów, którzy w trosce o środowisko podejmują się regularnego sortowania śmieci. Systemy łączą ergonomiczny design, który umożliwia wkomponowanie pojemników w dowolną aranżację kuchni z funkcjonalnością, pozwalającą na szybkie i estetyczne segregowanie odpadków

Obejrzyj katalog zarzadzanie odpadami FRANKEZobacz zarządzanie odpadami FRANKE

BLATY KUCHENNE

Blaty kuchenne FRANKE cechuje najwyższa jakość, łączą w sobie naturalne materiały, które są poddawane obróbce z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii. Dzięki unikalnym własnościom uzyskanym w trakcie produkcji, blaty FRANKE odpowiadają wszelkim oczekiwaniom współczesnych użytkowników blatów kuchennych.Obejrzyj katalog blatów kuchennych FRANKE
Zobacz więcej na www.franke.pl
Opublikowano: 2015/12/27 16:00:26
Wyświetlono 6385 razy