Oferta Eksperta

OSPEL osprzęt elektryczny - OSPEL S.A.

Główna 128, Wierbka
42-436 Pilica

Tel: 32 / 67 37 106 – 110
Fax: 32 / 75 08 499
E-mail: office@ospel.com.pl
Strona internetowa: ospel.pl

ospelFirma OSPEL S.A. jest nowoczesnym i ciągle rozwijającym się przedsiębiorstwem. Inwestycje w park maszynowy, ludzi i technologie pozwalają sprostać stawianym nam wymaganiom i oczekiwaniom.

Naszą misją jest dostarczenie wysokiej jakości osprzętu elektroinstalacyjnego, który zapewni bezpieczne i łatwe korzystanie z energii elektrycznej. Wieloletnie doświadczenie oraz wiedza pozwalają nam realizować naszą misję.

Otwarci na potrzeby rynku, z powodzeniem spełniamy jego oczekiwania i wychodzimy naprzeciw naszym klientom. Podnoszenie jakości naszych produktów, szukanie nowych rozwiązań konstrukcyjnych i możliwości są dla nas priorytetem. Jesteśmy firmą, która dzięki swej wiedzy, ciężkiej pracy i rzetelnemu podejściu staje się niezawodnym partnerem w biznesie. Gwarantujemy elastyczne podejście do każdego klienta oraz profesjonalną obsługę. Stale dążymy do tego, aby marka OSPEL stała się synonimem profesjonalizmu.


ospelofertaFirma OSPEL S.A. jest wiodącym producentem osprzętu elektroinstalacyjnego. 

W naszej bogatej ofercie można znaleźć łączniki, gniazda wtyczkowe, gniazda: antenowe, teleinformatyczne, głośnikowe, ściemniacze, a także przedłużacze, przyłącza itp.

Wieloletnie doświadczenie w produkcji osprzętu elektroinstalacyjnego sięgające połowy XX wieku, w połączeniu z młodym, ambitnym i kreatywnym zespołem inżynierów, pozwala nam na wykorzystanie nowoczesnych technologii do tworzenia zaawansowanych technicznie, innowacyjnych produktów. Do ich projektowania korzystamy ze światowych rozwiązań w dziedzinie design’u. Wszystkie etapy procesu produkcji od pomysłu na produkt aż do dostarczenia go do klienta są realizowane w poszczególnych działach naszej firmy. Jest to możliwe dzięki olbrzymim środkom inwestycyjnym, które przeznaczamy na rozwój biur konstrukcyjnych, oprogramowanie, sprzęt komputerowy oraz nowoczesny park maszynowy.

Inwestycje te pozwalają nam na:

- zapewnienie najwyższej jakości produktu,

- powtarzalność produkcji,

- krótki czas wprowadzania produktu, będącego odpowiedzią na oczekiwania klienta.

Produkty w ofercie:

PRESTO – łączymy inteligentnie

PRESTO to jeden z najnowocześniejszych systemów sterowania budynkiem, który stale może czuwać nad bezpieczeństwem Twojego domu. Nadzoruje on funkcjonowanie wielu urządzeń i instalacji oraz potrafi zabezpieczyć Twój dom przed niepożądanymi skutkami ich działania, jednocześnie informując o tym nieobecnych mieszkańców.  PRESTO to również wygodne sterowanie  m. in. roletami, oświetleniem, ogrzewaniem, gniazdami wtyczkowymi czy też definiowanie stref chronionych. System PRESTO to gwarancja bezpieczeństwa i komfortu.

TABLET_pomysl_na_mieszkanieR-2RM_pomysl_na_mieszkanieWięcej o systemie presto przeczytasz na www.ospel-presto.pl

SERIA KARO

Kolekcja Karo to osprzęt, który łączy w sobie wszystkie aktualnie obowiązujące trendy. Linia ta została zaprojektowana w taki sposób, aby na pierwszy rzut oka przywodzić na myśl głównie klasyczne kształty i prostą formę, gdzie regularna linia została przełamana delikatnymi wypukłościami. Smukły, subtelnie zaokrąglony kształt przycisków sprawia, że całość nabiera lekkości. Kolekcja Karo proponuje szereg elementów w zróżnicowanej kolorystyce: klasycznej bieli, perłowego odcienia ecru, metalicznej czekolady oraz chłodnego, perłowego srebra. Charakterystyczna linia oraz oryginalna kolorystyka sprawiają, że kolekcja Karo dobrze prezentuje się zarówno w nowoczesnych, jak i klasycznych wnętrzach. W ofercie łączniki, ściemniacze, regulatory temperatury, czujnik ruchu, gniazda wtyczkowe, gniazda: teleinformatyczne, antenowe, głośnikowe, ramki uniwersalne. Ramki umożliwiają montaż produktów zarówno w pionie jak i poziomie.

KARO1karo2


SERIA AS

SERIA AS to połączenie dynamicznego wzornictwa z neutralną kolorystyką, które sprawdzi się w każdym wnętrzu. Produkty dostępne są w kolorze białym i ecru. Materiały wysokiej jakości i ponadczasowy design pozwoliły stworzyć produkt, który przez wiele lat będzie ozdobą Twoich wnętrz. Zastosowanie produktów z serii AS nie powoduje dylematu wygoda, funkcja i bezpieczeństwo czy wygląd - seria AS łączy te cechy w szlachetnej linii projektowej. W ofercie łączniki, gniazda wtyczkowe, gniazda: teleinformatyczne, antenowe, głośnikowe, ramki uniwersalne. Ramki umożliwiają montaż produktów zarówno w pionie jak i poziomie.

phpThumbaaphpThumbas


SERIA IMPRESJA

SERIA IMPRESJA – nowoczesna i atrakcyjna seria łączników i gniazd podtynkowych. Produkty te stanowią wyjątkową ozdobę wnętrz, dostępne są  tradycyjnej bieli, kolorze ecru oraz w kolorach metalizowanych: srebro, złoty metalik i tytan. Oprócz łączników i podstawowych gniazd, asortyment obejmuje gniazda telefoniczne, komputerowe, antenowe i głośnikowe. Uniwersalne ramki zewnętrzne dają wiele możliwości, aby stworzyć komfortowe i nowoczesne rozwiązania.

imp (2)imp


SONATA GLASS

SONATA GLASS idealnie komponuje się z nowoczesnym wystrojem wnętrz. W ofercie znajdują się ramki wielokrotne wykonane z białego i czarnego szkła grubości 6 mm. Osprzęt dostępny jest w kolorze: białym, ecru i metalizowanych: srebro mat, szampański złoty, czekoladowy metalik i czarny metalik. Piękne grube szkło będzie niezwykłą ozdobą domu. Czarne szkło podkreśla wyrafinowany wystrój pomieszczeń. Szklana biała ramka zewnętrzna zaskakuje swoją niepowtarzalnością. Doskonałe dopasowanie, niezwykłe połączenie szkła z tworzywem stanowi niepowtarzalny akcent.

glasglas (2)


SERIA SONATA LIGHT

SERIA SONATA LIGHT obejmuje ramki zewnętrzne wykonane ze szkła: białego, czarnego i szarego oraz aluminium. Delikatne ramki o grubości 4 mm odznaczają się niezwykłą lekkością i stanowią idealną kompozycję dla podążających za najnowszymi trendami. Dzięki ciekawej kolorystyce produktów z serii SONATA i nowoczesnym ramkom istnieje możliwość tworzenia własnych połączeń nadających wnętrzom indywidualnego charakteru. Lekkie szkło i aluminium oraz dyskretna ramka wewnętrzna, składa się na produkt dla tych, którzy cenią minimalizm i elegancję.

lajtlajt (2)


SERIA SONATA METALLIC

SERIA SONATA METALLIC – łączniki i gniazda w pomysłowych kolorach, stanowiących ciekawy akcent kolorystyczny na ścianach Twego domu. Srebro mat, szampański złoty, czekoladowy metalik czy czarny metalik niewątpliwie dodadzą blasku Twoim wnętrzom. Dzięki szerokiej gamie dostępnych w ramach serii ramek zewnętrznych istnieje możliwość dopasowania zestawu do indywidualnych wymagań, idealnie komponujących się z wystrojem.

metalmetal (2)


SONATA PRESTIGE

SONATA PRESTIGE to ramki łączące w sobie minimalizm i szlachetność naturalnych materiałów, pozwolą stworzyć ciekawe, przykuwające uwagę zestawy dla odważnych i nowoczesnych. Eleganckie aluminium, oryginalne drewno i niespotykany kamień doskonale komponują się z produktami w każdym kolorze i niewątpliwie stanowić będą unikalną ozdobę każdego domu. Ramki dostępne w wersjach od pojedynczej do poczwórnej, najpiękniej prezentują się z kolorem: białym, ecru oraz czarnym metalik.

pre (2)pre


SONATA STAL INOX

SONATA STAL INOX to produkty wykonane z pięknej szczotkowanej stali. Prosta forma, surowy materiał doskonale sprawdzają się w nowoczesnych wnętrzach. Niewątpliwe jest to urzekająca swą elegancją seria, która znajdzie zastosowanie przy odważnych projektach. W ramach serii znajdziemy łączniki oraz gniazda: wtyczkowe, antenowe, telefoniczne i komputerowe. Wysokiej jakości stal doskonale spełnia wymogi nowoczesnej architektury.

ino (2)ino


SONATA STANDARD

SONATA STANDARD – urzeka nieskomplikowaną formą i elegancją. Dzięki prostemu wzornictwu idealnie komponuje się z nowoczesnym wystrojem wnętrz. W ramach serii znajdziemy łączniki, gniazda wtyczkowe, gniazda: telefoniczne, antenowe, głośnikowe i komputerowe, czujnik ruchu, regulator temperatury i ściemniacze. Seria dostępna w tradycyjnej bieli oraz kolorze ecru, które doskonale skomponują się z każdą ramką dostępną w ramach serii SONATA. Wysoka jakość i ponadczasowy design sprawiają, że jest to seria idealna do zainstalowania w wielu miejscach.

sta (2)sta


Zobacz więcej na ospel.pl
Opublikowano: 2015/09/30 13:37:40
Wyświetlono 7485 razy