Oferta Eksperta

ZYPHO odzysk energii z wody - Ecomax

Maksymiliana Jackowskiego 4
89-100 Nakło nad Notecią

Tel: 52 / 561 04 09
Tel: 52 / 386 38 31
Tel: 52 / 385 21 46
Fax: 52 / 385 21 46
E-mail: biuro@ecomaxnaklo.pl
Strona internetowa: www.ecomax.info.pl

Rewolucja w pasywnym oszczędzaniu energii

phpThumbzyphoFirma Ecomax zajmuje się dystrybucją i promocją ZYPHO – nowatorskiego urządzenia odzyskującego energię z wody.

ZYPHO wyłoniło się z umysłów multidyscyplinarnej i dynamicznej grupy młodych badaczy. Łącząc ich wiedzę i pasję dla zrównoważonego rozwoju i dla przyjaznych środowisku technologii wpadli na dobry pomysł, który szybko został wprowadzony w życie. Dzięki wzrastającemu zainteresowaniu ze strony inwestorów i przedsiębiorstw, zajmujących się odnawialnymi źródłami energii ZYPHO wyrósł z wielkiego pomysłu w fascynujący produkt.  

ZYPHO był poddawany licznym testom i został zoptymalizowany, poprawiony i zaaprobowany do produkcji. Dziś stał się znany i gotowy do komercjalizacji.

Zypho - odzysk ciepła z wody

zypho2To niesamowite urządzenie jest ustawione, aby zmienić sposób myślenia o odzyskiwanej enegii i efektywności w kierunku niedrogogiego systemu biernego odzyskiwania ciepłej wody, które nie wymaga żadnej energii , nie posiada żadnego silnika ani jakiegokolwiek innego sterowania. Odzyskiwacz ciepła z wody ZYPHO po zamontowaniu może być zabudowane i zapomniane na lata. Oszczędzanie energii, pieniędzy i CO2 codziennie przez dziesięciolecia bez dodatkowej konserwacji. CO2 - ograniczenie jego wydzielania już wkrótce stanie się najważnieszym zadaniam dla nas wszystkich , wysokie jego stężenie zabija klimat już teraz a co później jak dorosną nasze dzieci.


ZYPHO zaistniało by wykorzystać i zaoszczędzić ciepłą wodę. Do tej pory, ciepła woda zużyta podczas naszego codziennego prysznica, opuszczając nasze ciało jeszcze wciąż ciepła, spływała odpływem przenosząc ze sobą to cenne ciepło i pozbywała się go w odpływie kanalizacyjnym. Zypho proponuje rozwiązanie w celu wykorzystania obiegu tego ciepła  i oddaje nam oszczędności związane z pomniejszeniem energii do podgrzania wody!!!

zypho3

Używając opatentowanej technologii, ZYPHO przekazuje ciepło z wody pobieranej spod przysznica, aby pomóc podgrzać nową wodę pobieraną przez prysznic, znacznie redukując ilość energii potrzebnej do podgrzania. Zypho jest w stanie odzyskać do 12°C ze spływającej wody i przenieść tę temperaturę na pobieraną przez prysznic wodę zimna już w ciągu pierwszych kilku sekund od rozpoczęcia pracy. Dzięki temu, czysta woda wpływając do Zypho z temperataurą 15°C opuści go z temperaturą zwiększoną do 27°C.

zypho4

Zakładamy, że woda z wodociągów w Europie jest doprowadzana do systemu ogrzewania w temperaturze średniej 15 °C i opuszcza go w temperaturze 60 °C (Δt = 45 °C). Dla takiego stosunku, średnia temperatura dostarczana przez Zypho 750 wynosi 7,29 °C. Zakładamy również, że wydajność piecyka gazowego wynosi 0,50 a wydajność bojlera 0,80 oraz że wartość tą należy zmniejszyć o 0,10, gdy rury dostarczające ciepłą wodę nie są izolowane przynajmniej 10 mm izolacją termiczną. W Polsce średnia ta to 10°C, a nawet 7°C i 5°C w górach.

JEDNYM SŁOWEM CZYM WODA O NIŻSZEJ TEMPERATURZE, TYM WIĘKSZY ODZYSK CIEPŁA I ENERGII.

ZYPHO – bierny, ekologiczny odzysk ciepła z wody - to wszystko bez zasilania

phpThumbza1. Korek

2. Filtr czyszczący.

3. Pierścień gwintowy

4. Uszczelka fi 90

5.Regulowana nóżka

6/7. Łączenie wyjściowe 1/2''

8. Odpływ fi 40

Zastosowanie:

- w mieszkaniach i domach jednorodzinnych,

- w pensjonatach,

- hotelach,

- szpitalach,

- łaźniach,

- basenach,

- fitnes klubach.

Zypho® 750  Oszczędzaj energię (save energy)

do 1000zł oszczędności rocznie ( 4 osobowa rodzina)

1240 Kwh energii zaoszczędzone

1-5 lat na zwrócenie się wstępnej inwestycji

5 lat gwarancji

Gwarantowana jakość, 100% przetestowane

Ratujesz własne środowisko naturalne

Mniej CO2, pewniejsza przyszłość dla ciebie, twoich bliskich jak i całego społeczeństwa.

Produkty w ofercie:

Brak produktów do wyświetlenia
Zobacz więcej na www.ecomax.info.pl
Opublikowano: 2015/09/30 14:00:30
Wyświetlono 6657 razy