Klejnot Twojego mieszkania - kolekcja DIAMOND

969 odwiedzin
25 Sep 2015

Tworząc wnętrze mieszkania pragniemy nadać mu wyjątkowy styl. Niemniej ważny jest także klimat, który będzie w nim panował, a ten jak wiadomo najlepiej tworzy się za pomocą światła. Najnowsza kolekcja lamp DIAMOND marki Nowodvorski Lighting, poprzez odwołanie się do szlachetnego designu diamentu oraz klasycznej kolorystyki, oświetli naszą przestrzeń blaskiem luksusu.


Diamenty są wieczne

„Diamenty to najlepsi przyjaciele dziewczyny” - śpiewała ikona Hollywood Marilyn Monroe i zapewne każda z Pań przyzna jej racje. Te cenne kamienie od wieków pobudzają naszą wyobraźnie oraz zmysły. Wielkie gwiazdy nie wyobrażają sobie wyjścia bez nich na czerwony dywan. Dla wielu stanowią tak wielki symbol pożądania, że niejednokrotnie stają się  łupem złodziei. Luksus, który je otacza sprawił, że są również niekończącym się źródłem inspiracji dla artystów, twórców biżuterii, najbardziej cenionych projektantów mody, a także dekoratorów wnętrz. Zastosowanie kształtu diamentu w mieszkaniu jest bowiem nie tylko stylowym, luksusowym i estetycznym, ale również bardzo praktycznym rozwiązaniem aranżacyjnym, które można zastosować w prawie każdym wnętrzu. Dlatego też nowa kolekcja DIAMOND marki Nowodvorski Lighting to lampy, które za sprawą formy oraz klasycznej kolorystyki skutecznie przykują wzrok, niczym prawdziwe diamenty.

 

Wszystkie kształty elegancji

W serii DIAMOND marki Nowodvorski Lighting znajdziemy dwie lampy biurkowe, i aż 6 rodzajów  lamp wiszących. Punkt wyjściowy dla całej linii stanowi kształt diamentu, który w zależności od modelu jest przedstawiony w odmienny sposób. Niezwykle szykowne klosze dostępne są w dwóch klasycznych kolorach białym i czarnym. Dla dodatkowego efektu kontrastu, niektóre z nich zostały uzupełnione czerwonymi lub szarymi kablami, pozostałe pozostają czarne. Niespotykanym dotąd rozwiązaniem jest pozbawienie oświetlenia biurkowego stelaża, dzięki czemu może ono swobodnie leżeć nie tylko na biurku, ale i na podłodze lub szafce. Tworzenie takich kombinacji z pewnością sprawi, że wykreujemy w pomieszczeniu niepowtarzalny nastrój.

Kolekcja DIAMOND marki Nowodvorski Lighting to efektowny detal aranżacyjny, który w każdym mieszkaniu stworzy niepowtarzalną aurę blichtru rodem z czerwonego dywanu.


LAMPY DIAMOND MARKI NOWODVORSKI LIGHTING:

DIAMOND WHITE I zwis 6620

Długość: 120 cm

Średnica: 40 cm

Cena detaliczna:186,72 zł

DIAMOND WHITE I zwis 6618

Długość: 120 cm

Średnica: 27 cm

Cena detaliczna: 113,66 zł

DIAMOND WHITE-RED I zwis 6617

Długość: 120 cm

Średnica: 44 cm

Cena detaliczna: 166,42 zł

DIAMOND WHITE-RED I zwis 6342

Długość: 150 cm

Średnica: 25 cm

Cena detaliczna: 91,33 zł

DIAMOND WHITE-GREY zwis 6616

Długość: 120 cm

Średnica: 44 cm

Cena detaliczna: 172,51 zł

DIAMOND BLACK zwis 6344

Długość: 150 cm

Średnica: 44 cm

Cena detaliczna:91,33 zł

DIAMOND WHITE-RED biurkowa 6341

Długość: 150 cm

Średnica: 25 cm

Cena detaliczna:111,63

DIAMOND BLACK biurkowa 6343

Długość:150cm

Średnica: 25 cm

Cena detaliczna:

Więcej o kolekcji DIAMOND przeczytasz na www.nowodvorski.com


Galeria:
Ostatnia modyfikacja: -/-
Powiązane artykuły:


Zapisz się
do naszego
newslettera

Powyższe pole jest puste. Wpisz swój adres e-mail, po czym kliknij Zapisz się